Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wizyta duszpasterska
~~Bolecnauta niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 3:03
Za posługę w szpitalu ksiądz bierze kasę. Jest tam zatrudniony na etat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2017r. o 4:29
wybaczam ci bo nie wiesz co piszesz ''walczący z komuną'' ;)
znalazłeś tu jakiegoś ''komucha''?
pochwal się ''dokonaniami'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słowianin niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 10:33
Dobrze jest wierzyć a nie myśleć. Ciekawe.. Ja jak ide w odwiedziny to spodziewam się herbatki i zawsze sam cos staram się przynieść by nie obciążać osoby odwiedzajacej. A taka wizyta z kopertą to tylko kojarzy mi się z paniami na telefon. W tym przypadku drogimi 100zl za 10 minut:/. Ale cóż dobrze jest wierzyć a nie myśleć. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 12:25
~~Słowianin napisał(a): Dobrze jest wierzyć a nie myśleć. Ciekawe.. Ja jak ide w odwiedziny to spodziewam się herbatki i zawsze sam cos staram się przynieść by nie obciążać osoby odwiedzajacej. A taka wizyta z kopertą to tylko kojarzy mi się z paniami na telefon. W tym przypadku drogimi 100zl za 10 minut:/. Ale cóż dobrze jest wierzyć a nie myśleć. .

Nietrafne skojarzenie. Panienka przychodzi po kasę. Jeśli nie zapłacisz to jej opiekun połamie ci nogi. Jeśli nie dasz koperty księdzu nie będzie żadnego problemu. Celem wizyty duszpasterkiej nie jest koperta a kontakt księdza z parafianami.
A swoją drogą... skoro pierwsze skojarzenie jakie ci się nasuwa to panienka, to chyba za często korzystasz z jej usług :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 12:32
~~Słowianin napisał(a): Ja jak ide w odwiedziny to spodziewam się herbatki i zawsze sam cos staram się przynieść by nie obciążać osoby odwiedzajacej.


Jak kogoś odwwiedzam to spodziewam się kawy i ewentualnie wina.
Nie mogę powiedzieć czego się spodziewam na wizycie duszpasterskiej bo nie chodzę z takimi wizytami i nie chcę wypisywać jakiś bzdur! :)

~~Słowianin napisał(a): A taka wizyta z kopertą to tylko kojarzy mi się z paniami na telefon.


Posty w tym stylu kojarzą mi się z osobami niepełnosprawnymi umysłowo lub z osobami niedopieszczonymi.
My słowanie różnimy się między sobą i dlatego mamy różne skojarzenia! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 14:17
mnie słowianie kojarzą się z Cleo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2017r. o 14:22
a mnie Cleo z jej ''fanem''
podobny ''level'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bartosz niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 21:49
Niestety musiałem wybierac miedzy ksiedzem a WOSP ......dzieciaki sa dla mnie wazniejsze...dla ksiedza za to mam obrazek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo