Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy program WOŚP w Bolesławcu
~~ niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 11:59
~~Cześć napisał(a): Ależ jesteście naiwni... dajcie mi milion zł ja za 200 tysi kupię sprzęt a resztę wydam na działanie wspierające. Pomogłam? Pomogłam. A reszta to koszty. Sorry Winetou. A że jeżdzę super autem? No cóż. Jestem taka za krec ista!!! Zebrałam pod kościołami w niedzielę od katolików którymi gardzę, zagnałam za free dzieci do żebrania na szczytny cel ( co quwwa??? Nie dasz na dzieci?????) dodatkowo zatrudniłam za free policję straż pożarną i telewizję publiczną ( kto to finansuje???? Czy nie Polacy z podatków???))) i pochwaliłam się ile zebrałam. Ale już ile tak naprawdę trafiło do szpitali i ludzi to guzik was obchodzi!!!! JA NA TO WPADŁAM!!! TO MOJA ZASŁUGA!!!!! Jestem za krec ista i zorganizuję wam przystanek woodstok na którym możecie chlać ćpać Kocham Bolec.Info ić się na hektary tylko za rok znowu musicie stanąć z puchą i serduszkami i golić tych idiotów co ciężko pracują na swoje pieniądze ale jak tyle baranów upuści krwi to stado wilków jest w stanie się nachłeptać do woli. Na koniec przykleimy serduszko do respiratora w szpitalu w którym te głuptoki opłacają lekarzy pielęgniarki leki łóżko salową ogrzewanie sprzątaczkę i ogłosimy że to dzięki temu właśnie respiratorowi uratowaliśmy wam życie. Tak w telegraficznym skrócie.......WOŚP Wielka Ogólnopolska Ściema Pomocy

pusty jestes na maxa. no ale taki sie urodziles i juz nic na to nie poradzisz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 17:22
Matka Kurka nadaje
http://www.kontrowersje.net/8_wyrok_w_potwierdzaj_cych_e_owsiak_i_wo_p_ami_prawo_i_ukrywaj_faktury
czy to możliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 18:20
jak świadectwa udziałowe straciły ważność ,to ksiądz zbierał na tacę w celu ratowania stoczni,może wiesz u kogo wymienił na pln? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 18:31
kontrowersje.net
http://www.kontrowersje.net/wo_p_przez_2_lata_ze_125_mln_z_rozliczy_a_21_mln_za_kt_re_kupi_a_kup_ek
Dalsze dywagacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 18:41
~~klucznick napisał(a):
~~Tak jest napisał(a): Niektórzy krytykują Owsiaka,ciekawe,gdy będą w szpitalu,czy powiedzą:proszę nie podłączać mnie,czy moje dziecko do żadnej aparatury medycznej ,bo to od Owsiaka.Myślę,że się nawet nie odważycie przyznać,że jesteście przeciwko WOŚP-u.
Qrwa aleś ty naiwna ,cała oprawa kamery tv wozy transmisyjne chelikoptery itd kosztuje około 60 000 000 i tyleż samo jest uzbierane to gdzie tu zysk.zastanów się?show pod publikę dla takich ciemniaków jak ty.przeczytaj to jak umiesz czytać.https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2016/11/16/przez-6-lat-blisko-50-milionow-do-podzialu-dla-rodziny-owsiakow/

D.e.b.i.l.u z Pisu jeżeli 60 milionów kosztuje oprawa imprezy i zbiórka drugie 60 to powiedz za jakie pieniądze jest kupowany sprzęt do Szpitali w całej Polsce. ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rafałek niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 18:42
Ja już trochę pograłem dla Jurka w Lidlu. Pozdrawiam wszystkich fajnie zakręconych ludzi. Pewnie, w tym roku dzięki tym wszystkim szczekającym zbierzemy jeszcze więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 18:50
Nie szczekaj tak ratlerek bo głos stracisz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 19:28
~~ napisał(a):
D.e.b.i.l.u z Pisu jeżeli 60 milionów kosztuje oprawa imprezy i zbiórka drugie 60 to powiedz za jakie pieniądze jest kupowany sprzęt do Szpitali w całej Polsce. ??


Ty nie rozumiesz co to jest LOBBING.
Lobbing to jest wspieranie czegoś kosztem czegoś innego w interesie osób trzecich.
WOŚP działa na zasadzie lobbingu.
Wspiera się WOŚP kosztem wszystkich, lokalnej społeczności, służb państwowych.
Organizacja jest też idealna dla koncernów produkujących sprzęt medyczny.
Koncerny mogą lobbować WOŚP bo dostarcza im pieniędzy kosztem innych organizacji które nie mają sprecyzowanych kierunków działania.
Szlachetnej paczki koncerny nie wspierają bo do paczki można włożyć różne rzeczy i producenci masła i margaryny czy ciuchów nie będą jej wspierali medialnie bo nie ma odgórnej inicjatywy "kupujemy produkt taki i taki i wkładamy do paczki".
Są też organizacje które zbierają pieniądze na konta chorych czy poszkodowanych przez los i tutaj też koncerny nie będą zabiegały o taką organizację bo nie ma nakazu "przynosimy pieniądze na konkretny cel producenta takiego czy takiego".

WOŚP i koncerny działają na zasadzie lekarza który przepisuje konkretne leki i dostaje od producenta "nagrody".
To że emeryt wyda więcej na lek droższy nikogo nie interesuje bo liczy się nagroda dla lekarza (i zarobek producenta) za wykonany plan rozprowadzania leków danego producenta.
WOŚP też nie dba o koszty szopki i przenosi je na społeczeństwo.

WOŚP mógłby robić to oszczędniej i organizować imprezę na przykład wiosną - odchodzą koszty oświetlenia (zimą jest ciemno), odchodzi koszt ogrzewania pomieszczeń (zimą jest zimno), fajerwerki też mogą odpaść bo nikomu to nie jest potrzebne, dzieciarnia z puszkami nie dostanie w ciemnej ulicy w zęby w lecie czy na wiosnę bo wtedy jest widno dłużej.
Liczyć forsę można w pomieszczeniu gdzie nie trzeba grzać i świecić światła a robią to przez całą noc.
Można powiedzieć że lobby energetyczne też się cieszy z WOŚP i reklamodawcy też się cieszą bo można szumieć pod serduszkiem a ciemny lud nie zauważy że podświadomie ktoś na nich zarabia.
WOŚP mógłby nawet zebrać więcej w lecie bo ludzie w lecie mają więcej pieniędzy do wydania bo rachunki mają mniejsze.

WOŚP to idealna maszynka do zarabiania forsy dla koncernów i zagłuszania sumienia.

De bill z PiSu nie jest takim de billem do końca, ty jesteś większym.
De billowi z PiSu wyszło że 2/3 pieniędzy jest przeżarte a tobie inteligencie wystarczy dać dwa kopniaki (2/3 sumy) i całusa (1/3 sumy) i będziesz w niebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza