Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy program WOŚP w Bolesławcu
~~ niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 12:00
~~ napisał(a): Krytykujacy akcje Owsiaka proszę o nie kozystanie w razie pobytu w szpitalu że sprzętu który pochodzi od Owsiaka. Ale oczywiście tylko teraz głośno krzyczycie bo w razie wypadku itp to pierwsi będziecie korzystać z tej zbiórki. Tacy jesteście nie dam nie wspieram itd. Taka gorzka prawda o przeciwnikach Owsiaka.

Jakie krytykujecie? To już o rozliczenie nie wolno zapytać. A jak już spytasz to jesteś dekiel albo jaka inna swołocz co to dobra ludzkiego nie uszanuje. Właśnie chodzi o to by dobro ludzkie szanować, by pieniądze szły na cel, na jaki zostały wpłacone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 18:48
I NA TAKI IDĄ!!!! w całości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofija katoliczka niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 19:33
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Krytykujacy akcje Owsiaka proszę o nie kozystanie w razie pobytu w szpitalu że sprzętu który pochodzi od Owsiaka. Ale oczywiście tylko teraz głośno krzyczycie bo w razie wypadku itp to pierwsi będziecie korzystać z tej zbiórki. Tacy jesteście nie dam nie wspieram itd. Taka gorzka prawda o przeciwnikach Owsiaka.

Jakie krytykujecie? To już o rozliczenie nie wolno zapytać. A jak już spytasz to jesteś dekiel albo jaka inna swołocz co to dobra ludzkiego nie uszanuje. Właśnie chodzi o to by dobro ludzkie szanować, by pieniądze szły na cel, na jaki zostały wpłacone.


POpieram ,ma być tak przejrzyście jak w Radiu Maryja.Zebrał Ojciec Dyrektor kasę na ratowanie stoczni,zebrał !
Stoczniowcy pracują ?,pracują!
Żaden ksiądz nigdy nikogo nie okradł i nigdy nie oszukał,ani dziecka nie zgwałcił.A jeśli już to same kusiły a nawet księżęca krew nie woda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15121
#aaco nieaktywny
12 stycznia 2017r. o 11:07

Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 11:16
~~Zofija katoliczka napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Krytykujacy akcje Owsiaka proszę o nie kozystanie w razie pobytu w szpitalu że sprzętu który pochodzi od Owsiaka. Ale oczywiście tylko teraz głośno krzyczycie bo w razie wypadku itp to pierwsi będziecie korzystać z tej zbiórki. Tacy jesteście nie dam nie wspieram itd. Taka gorzka prawda o przeciwnikach Owsiaka.

Jakie krytykujecie? To już o rozliczenie nie wolno zapytać. A jak już spytasz to jesteś dekiel albo jaka inna swołocz co to dobra ludzkiego nie uszanuje. Właśnie chodzi o to by dobro ludzkie szanować, by pieniądze szły na cel, na jaki zostały wpłacone.


POpieram ,ma być tak przejrzyście jak w Radiu Maryja.Zebrał Ojciec Dyrektor kasę na ratowanie stoczni,zebrał !
Stoczniowcy pracują ?,pracują!
Żaden ksiądz nigdy nikogo nie okradł i nigdy nie oszukał,ani dziecka nie zgwałcił.A jeśli już to same kusiły a nawet księżęca krew nie woda.

A w Ameryce biją murzynów :|
To że jeden kradnie czy zabija nie może być uzasadnieniem dla innego by czynić podobnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cześć niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 16:10
Ależ jesteście naiwni... dajcie mi milion zł ja za 200 tysi kupię sprzęt a resztę wydam na działanie wspierające. Pomogłam? Pomogłam. A reszta to koszty. Sorry Winetou. A że jeżdzę super autem? No cóż. Jestem taka za krec ista!!! Zebrałam pod kościołami w niedzielę od katolików którymi gardzę, zagnałam za free dzieci do żebrania na szczytny cel ( co quwwa??? Nie dasz na dzieci?????) dodatkowo zatrudniłam za free policję straż pożarną i telewizję publiczną ( kto to finansuje???? Czy nie Polacy z podatków???))) i pochwaliłam się ile zebrałam. Ale już ile tak naprawdę trafiło do szpitali i ludzi to guzik was obchodzi!!!! JA NA TO WPADŁAM!!! TO MOJA ZASŁUGA!!!!! Jestem za krec ista i zorganizuję wam przystanek woodstok na którym możecie chlać ćpać Kocham Bolec.Info ić się na hektary tylko za rok znowu musicie stanąć z puchą i serduszkami i golić tych idiotów co ciężko pracują na swoje pieniądze ale jak tyle baranów upuści krwi to stado wilków jest w stanie się nachłeptać do woli. Na koniec przykleimy serduszko do respiratora w szpitalu w którym te głuptoki opłacają lekarzy pielęgniarki leki łóżko salową ogrzewanie sprzątaczkę i ogłosimy że to dzięki temu właśnie respiratorowi uratowaliśmy wam życie. Tak w telegraficznym skrócie.......WOŚP Wielka Ogólnopolska Ściema Pomocy

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zofka niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 23:54
Jurek !!!!! Graj !!!!! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 10:50
~~zofka napisał(a): Jurek !!!!! Graj !!!!! :D


I będzie grał do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej, a my pozytywni z nim.

Jest nas ludzi myślących, wrażliwych, bez nienawiści o wiele, wiele więcej i pokażemy to za dwa dni. DO ZOBACZENIA NA WOŚP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza