Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy program WOŚP w Bolesławcu
~~Bek niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 13:56
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Chodzi o to by w hasłach orkiestry było przykładowo:

"Cel zbiórki - 50% na sprzęt dla noworodków a 50% dla Owsiaka i jego rodzinki."
Wtedy sytuacja będzie jasna i klarowna. Każdy będzie wiedział na co daje i nikt do nikogo nie będzie miał pretensji.
Ale jak daję na sprzęt dla dzieci a potem czytam na co poszły pieniądze to pozostaje jakiś niesmak.

znajdź materiały ze zbiórki ostatniej z Bolesławca i oświadczenie wośp w tej sprawie .Nie wszystko co było do puszki idzie na dzieci.



Zastanów się co piszesz, trzeba udowodnić, to jest kłamstwo. Za wszystkie pieniądze ze zbiórki kupowany jest sprzęt i z tego rozlicza się Fundacja. Różnimy się bardzo, dla ciebie autorytetem jest jakaś kurka, a dla mnie właśnie Jerzy Owsiak, dla mnie Profesor Bartoszewski, a dla ciebie może prezes nad prezesami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 14:22
Nie twierdzę że Owsiak z rodzinką kasuje 50%. Chodzi mi tylko o to że unika przedstawienia kompletnego rozliczenia. I to czy pieniądze idą na sprzęt ratujący życie dzieci czy na inne cele wiem tylko z oświadczeń Owsiaka. A ja bym wolał zobaczyć dokumenty. Szczególnie jak przeczytałem na stronach orkiestry że wszystko było ok po aferze, po której Bolesławiec pożegnał Orkiestrę na kilka lat. A wszyscy w mieście wiedzą że nie było ok. Stracił moje zaufanie. A Ty jak chcesz to oddaj mu wszystko co masz i ciesz się że to "na dzieci"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 16:06
~~ napisał(a): Nie twierdzę że Owsiak z rodzinką kasuje 50%. Chodzi mi tylko o to że unika przedstawienia kompletnego rozliczenia. I to czy pieniądze idą na sprzęt ratujący życie dzieci czy na inne cele wiem tylko z oświadczeń Owsiaka. A ja bym wolał zobaczyć dokumenty. Szczególnie jak przeczytałem na stronach orkiestry że wszystko było ok po aferze, po której Bolesławiec pożegnał Orkiestrę na kilka lat. A wszyscy w mieście wiedzą że nie było ok. Stracił moje zaufanie. A Ty jak chcesz to oddaj mu wszystko co masz i ciesz się że to "na dzieci"

nie wszystko jest w orkiestrze jak i w zyciu idealne ale chyba widac w szpiatlach ze cos z tej kasy idzie na pomoc wszystkim nawet tym ktorzy go skarzaja i nienawidza. po co owsiak ma przedstawiac dokumenty na co idzie kasa zeby jakis wariat zobaczyl ze o np dwa dlugopisy jest za duzo kupione?
owsiak starcil twoje zaufanie a gosc ktory zepsul orkiestre w bolcu i reszta z BOK to chyba ich przede wszystkim musisz obwiniac ze oszukali owsiaka. mi sie to tez nie podobalo. ale najlepiej zwalic wine orkiestre. swoja droga to policja tez powinna sie tamta sprawa zainteresowac a z tego o pamietam miala to gdzies bo to nie byl jej sprawa!
najwazniesze zeby umiec pomagac innym. to bardzo cenna cecha !
powodzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 16:40
Czekaj czekaj, widzę że masz atak.Jak cie walnę to dasz radę ?
Ty z Ukrainu ?Da ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 18:53
~~ napisał(a): nie wszystko jest w orkiestrze jak i w zyciu idealne ale chyba widac w szpiatlach ze cos z tej kasy idzie na pomoc wszystkim nawet tym ktorzy go skarzaja i nienawidza.

Dobrze napisałeś. Coś tam z tej kasy na szpitale idzie :D
A co do afery w Bolesławcu to Owsiak powinien złożyć doniesienie do prokuratury a tego nie zrobił. Dlaczego? Bał się że wyjdzie na wierzch coś więcej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 19:26
jeżeli coś o tym wiesz ,to donieś ,na co czekasz? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 19:32
Zamiast na Owsiaka ,dajcie na Kosciół.
Od razu widać efekt.Dzwony biją jak szalone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 stycznia 2017r. o 19:44
Krótko ,bo nie chce mi sie rozwlekać tego.

WOŚP - akcja ,której nie powinno byc,bo sprzęt potrzebny do ratowania zdrowia i życia powinien być zapewniony przez państwo ,a nie ,ze ludzie płacąc kosmiczne podatki musza jeszcze sie zrzucac na sprzet ,aby ich ratował.

Inna kwestia: psioczenie i szukanie haków na Owsiaka ,bo niby napełnia swa kieszeń kasą od tych wrzucających do puszki,no sorry od cholery sprzetu kupowanego od lat jest kupowane przez WOSP i tyle.

Skoro tak ludzie psioczą na Owsiaka,ze niby bierze dla siebie , to mam pytanie ,czy tak samo psioczą na to,ze grube nasze miliardy z OFE poszły w cholerę,ze kolejne miliony ida na koscielnych w ramach funduszu...
Wszędzie nas okradaja ,rozdaja swoim ,a wy sie plujecie na gościa ,który zbiera kasę na sprzet dla nas .Nosz kurew jasny !! :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.