Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy program WOŚP w Bolesławcu
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2017r. o 19:50
dobrze napisane :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 22:25
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Chodzi o to by w hasłach orkiestry było przykładowo:

"Cel zbiórki - 50% na sprzęt dla noworodków a 50% dla Owsiaka i jego rodzinki."
Wtedy sytuacja będzie jasna i klarowna. Każdy będzie wiedział na co daje i nikt do nikogo nie będzie miał pretensji.
Ale jak daję na sprzęt dla dzieci a potem czytam na co poszły pieniądze to pozostaje jakiś niesmak.




Zastanów się co piszesz, trzeba udowodnić, to jest kłamstwo. Za wszystkie pieniądze ze zbiórki kupowany jest sprzęt i z tego rozlicza się Fundacja. Różnimy się bardzo, dla ciebie autorytetem jest jakaś kurka, a dla mnie właśnie Jerzy Owsiak, dla mnie Profesor Bartoszewski, a dla ciebie może prezes nad prezesami?

Formalnie Bartoszewski nie może być tytułowany profesorem, ponieważ po pierwsze nie uzyskał stopnia naukowego profesora zwyczajnego, nie miał również doktoratu umożliwiającego zajmowanie stanowiska profesorskiego na uczelni. Niestety nie posiadał żadnego stopnia naukowego, również magistra :D
TAAAAAAKIE AUTORYTETY :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słowianin niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 22:57
Mam gdzieś faktury , rozliczenia i jezeli nawet by na tym zarabiał to jest jego sprawa. A wy zazdrosne szmatławce zróbcie coś sami i sami na tym zarabiajcie. Gdyby nie Jurek nasze szpitale by praktycznie nie istniały. Wielki pozytyw!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 23:25
~~Słowianin napisał(a): Mam gdzieś faktury , rozliczenia i jezeli nawet by na tym zarabiał to jest jego sprawa. A wy zazdrosne szmatławce zróbcie coś sami i sami na tym zarabiajcie. Gdyby nie Jurek nasze szpitale by praktycznie nie istniały. Wielki pozytyw!!

Najlepszy przykład jak można dać się ogłupić. Pieniądze, które zbiera co roku Owsiak są porównywalne z budżetem pojedynczego szpitala. A ile w Polsce mamy szpitali? Setki? A może tysiące? I budżet jednego z nich jest w stanie "uratować" istnienie całej reszty? Widać że pan Jerzy dobrze odwalił swoja robotę. Jeszcze parę lat i zostanie okrzyknięty nie tylko zbawcą szpitali ale i zbawcą świata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ETA niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 23:53
~~ napisał(a):
~~Słowianin napisał(a): Mam gdzieś faktury , rozliczenia i jezeli nawet by na tym zarabiał to jest jego sprawa. A wy zazdrosne szmatławce zróbcie coś sami i sami na tym zarabiajcie. Gdyby nie Jurek nasze szpitale by praktycznie nie istniały. Wielki pozytyw!!

Najlepszy przykład jak można dać się ogłupić. Pieniądze, które zbiera co roku Owsiak są porównywalne z budżetem pojedynczego szpitala. A ile w Polsce mamy szpitali? Setki? A może tysiące? I budżet jednego z nich jest w stanie "uratować" istnienie całej reszty? Widać że pan Jerzy dobrze odwalił swoja robotę. Jeszcze parę lat i zostanie okrzyknięty nie tylko zbawcą szpitali ale i zbawcą świata.


Deklu,a choćby nawet to jeden szpital.Deklu a choćby nawet to jeden pacjent przez nas uratowany,który żyje.A niech tam. Wiesz jak się cieszy jego rodzina ?Ma ksiądz coś do dodania ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia katoliczka niepokalana. niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 0:26
~~ napisał(a):
~~Słowianin napisał(a): Mam gdzieś faktury , rozliczenia i jezeli nawet by na tym zarabiał to jest jego sprawa. A wy zazdrosne szmatławce zróbcie coś sami i sami na tym zarabiajcie. Gdyby nie Jurek nasze szpitale by praktycznie nie istniały. Wielki pozytyw!!

Najlepszy przykład jak można dać się ogłupić. Pieniądze, które zbiera co roku Owsiak są porównywalne z budżetem pojedynczego szpitala. A ile w Polsce mamy szpitali? Setki? A może tysiące? I budżet jednego z nich jest w stanie "uratować" istnienie całej reszty? Widać że pan Jerzy dobrze odwalił swoja robotę. Jeszcze parę lat i zostanie okrzyknięty nie tylko zbawcą szpitali ale i zbawcą świata.


Ja wiem że ,,życzenia'' wracają i ,,karma '' wraca.Ale co mi tam.
Oby ratownicy ze sprzętem oklejonym serduszkami nigdy do Twoich bliskich nie zdążyli.Nigdy.
Wiadomo, korki na ulicach,śnieg na drodze,i trzeba zerwać serduszka WOŚP ze sprzętu na OIMie
A jak dojadą to goń oklejonych.
Bóg wie co robi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 6:25
Krytykujacy akcje Owsiaka proszę o nie kozystanie w razie pobytu w szpitalu że sprzętu który pochodzi od Owsiaka. Ale oczywiście tylko teraz głośno krzyczycie bo w razie wypadku itp to pierwsi będziecie korzystać z tej zbiórki. Tacy jesteście nie dam nie wspieram itd. Taka gorzka prawda o przeciwnikach Owsiaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 11:54
~~ napisał(a): Krytykujacy akcje Owsiaka proszę o nie kozystanie w razie pobytu w szpitalu że sprzętu który pochodzi od Owsiaka. Ale oczywiście tylko teraz głośno krzyczycie bo w razie wypadku itp to pierwsi będziecie korzystać z tej zbiórki. Tacy jesteście nie dam nie wspieram itd. Taka gorzka prawda o przeciwnikach Owsiaka.

Kolejny przykład skuteczności socjotechniki stosowanej przez Owsiaka. "Nie podoba się to nie korzystaj". Bardzo mi się podoba i sprzęt i zapał młodych ludzi, którzy koncertują i zbierają kasę do puszek. Nie podoba mi się tylko nabieranie wody w usta przez głównego organizatora zbiórki, jak go spytać o rozliczenie. Tego sprzętu mogłoby być znacznie więcej. Ile istnień ludzkich możnaby dodatkowo uratować. Ale się nie uratuje bo część kasy poszła w kosmos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.