Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rocznica katastrofy smoleńskiej
~~Malkontent niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 9:12
Tutejszy-dobre pytanie zadales, dlaczego sie nienawidzimy? Ciekawie tez zabrzmiala koncowka ''katolom'' . A to Polska własnie :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 kwietnia 2017r. o 10:53
~~San Escobar napisał(a): kaczyński doszedł do prawdy. Winę za katastrofę ponosi jego brat który zabił pozostałych.
San Eskobar - to nie jest konkurs na najgłupszy komentarz , który niewątpliwie byś wygrał . Tematem jest rocznica katastrofy smoleńskiej , jak pokazały pierwsze dni wszyscy myślący tę katastrofę uznali za niespotykaną do tej pory tragedię narodową . Śmierć 96 osób jest dla Ciebie okazją do kpin i pokazania swojej fanatycznej nienawiści do Kaczyńskich . Pomimo że nie byłem entuzjastą tablicy w Bolesławcu ale jak już jest to uczestniczyłem w uroczystości poświęconej pamięci ofiar tego tragicznego wydarzenia i będę uczestniczył w następnych latach .- Lucjan Złotkowski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 11:00
nie byłeś entuzjastą ale poszedłeś?
to teraz pomyśl jaki ty konkurs byś wygrał ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 11:14
~~Malkontent napisał(a): Tutejszy-dobre pytanie zadales, dlaczego sie nienawidzimy? Ciekawie tez zabrzmiala koncowka ''katolom'' . A to Polska własnie :(

Bardzo dobre pytanie bo w Polsce są normalni katolicy i PIsowscy katole tak jak kibice i kibole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 kwietnia 2017r. o 11:27
~~ napisał(a): nie byłeś entuzjastą ale poszedłeś?
to teraz pomyśl jaki ty konkurs byś wygrał ;)
Masz problem ze zrozumieniem to może przeczytaj kilkakrotnie i zobaczysz że napisałem - . Pomimo że nie byłem entuzjastą tablicy w Bolesławcu ale jak już jest to uczestniczyłem w uroczystości poświęconej pamięci ofiar tego tragicznego wydarzenia i będę uczestniczył w następnych latach . Jeżeli nie widzisz różnicy między tym czy byłem za tablicą a udziałem w uroczystościach to twój problem i nie musisz dzielić się nim z innymi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 11:34
Lucek
to jest tak jakbyś nie lubił żarcia z garów Zeptera ale na pokaz byś poszedł
dlatego poszedłeś tam nie dla chęci oddania komuś czci tylko ''na pokaz''
na pokazach dają badziewne prezenty może i ty na coś liczyłeś ?
;)
pamiętamy twoją dyskusję z panem m o Maślickiej

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 kwietnia 2017r. o 11:48
~~ napisał(a): Lucek
to jest tak jakbyś nie lubił żarcia z garów Zeptera ale na pokaz byś poszedł
dlatego poszedłeś tam nie dla chęci oddania komuś czci tylko ''na pokaz''
na pokazach dają badziewne prezenty może i ty na coś liczyłeś ?
;)
pamiętamy twoją dyskusję z panem m o Maślickiej

Jak mam podjąć dyskusję z kimś kto nie ma odwagi podpisać się pod swoim śmiesznym porównaniem , Ty wiesz lepiej ode mnie po co poszedłem i niech tak zostanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
11 kwietnia 2017r. o 12:03
Mi tam nie przeszkadzają Ci ludzie którzy chodzą na rocznicę katastrofy, ale jak słyszę iż były wybuchy, zamachy i inne takie gł..y to robi mi się niedobrze. Była katastrofa, są nagrania z kokpitu jak schodzą poniżej dopuszczalnych wysokości, jak system ostrzega przed zderzeniem (terrain ahead - pull up), więc wmawianie ludziom nieprawdy, jest nie na miejscu. A jak ktoś jest podatny, to mu robią wodę z mózgu.
I jeszcze te słowa, "Po katastrofie mieliśmy do czynienia z bólem lepszej części narodu". Przecież to chore jest lub specjalnie do siebie zrażają tych, którzy mają odmienne zdanie na ten temat. Bo jak ktoś miał "mniejszy ból", czy też nie uczestniczył w miesięcznicach, albo ma odmienne zdanie to nie jest Polakiem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie