Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rocznica katastrofy smoleńskiej
~~z niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 14:48
~~ napisał(a):
~~z napisał(a): Zamknąć portal, zamknąć wszystkie portale !
Frustraci do lekarza !


Zamknąć lekarzy. Zamknąć zamykaczy.

Józef Stalin.

Wreszcie można z kimś normalnie pogadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~emeryt niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 16:07
teraz dopiero przeczytałem wszystkie komentarze i dziwię się że opluwa się pana Jabłonskiego że komuch znam Go i wiem że od zawsze był katolikiem i w tamtych czasach chodził do kościoła i pomagał przy budowie kościoła na Jana Pawła II a że był w wojsku to z automatu nazywa się Go komuchem przecież ta tablica to dla historii służy , a ty gościu pewnie jeszcze nic w życiu dobrego nie zrobiłeś dlatego tak nienawidzisz i opluwasz innych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 16:16
~~emeryt napisał(a): teraz dopiero przeczytałem wszystkie komentarze i dziwię się że opluwa się pana Jabłonskiego że komuch znam Go i wiem że od zawsze był katolikiem i w tamtych czasach chodził do kościoła i pomagał przy budowie kościoła na Jana Pawła II a że był w wojsku to z automatu nazywa się Go komuchem przecież ta tablica to dla historii służy , a ty gościu pewnie jeszcze nic w życiu dobrego nie zrobiłeś dlatego tak nienawidzisz i opluwasz innych


Jak chodził do kościoła to dobry komuch ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 17:16
Polski rząd podsyca niezdrową urazę wobec katastrofy prezydenckiego Tu-154 w Smoleńsku, która teraz objawia się jako farsa urojeń – zaczyna się tekst, który pojawił się w popularnym serwisie lotniczym FlightGlobal.com.

Autorzy nakreślają historyczne tło katastrofy (te samy lasy, gdzie miała miejsce zbrodnia katyńska) i przekonanie teoretyków spiskowych, że arcywróg – Rosja nie śpi.
"Ale paranoja nie ogranicza się do wybranej grupy nieszkodliwych samotników w czapkach z cienkiej folii [mają chronić mózg m.in. przed polem elektromagnetycznym - red.]. – czytamy – Ponowne przeprowadzenie dochodzenia w sprawie wypadku z 2010 r. oraz wysoka frekwencja przedstawicieli rządu podczas premiery filmu, pokazuje, że obejmuje ona najwyższe szczeble polskiej administracji".

Z tekstu wyłania się obraz rządu, który nie potrafi przyznać, że katastrofa była tragicznym wypadkiem i niczym więcej, usilnie odmawiając "uznania i zaakceptowania szeregu solidnych dowodów".

Najbardziej miażdżąca jest jednak konkluzja - zdaniem autorów PiS podejmuje "ohydną próbę wyrzeczenia się odpowiedzialności, nie mniej haniebnej i nieprzekonującej, jak własna żałosna defleksja Rosji potępiającej zestrzelenie samolotu MH17" i jest "tchórzostwem na potwornym poziomie".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 18:06
wklejać paszkwile z portalu Lisa żadna sztuka... swoją drogą prestiżowy koncern National Geographic też nakręcił film dokumentalny, pod którym chyba tylko podpisałby się Putin i sekta smoleńska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 18:43
~~emeryt napisał(a): teraz dopiero przeczytałem wszystkie komentarze i dziwię się że opluwa się pana Jabłonskiego że komuch znam Go i wiem że od zawsze był katolikiem i w tamtych czasach chodził do kościoła i pomagał przy budowie kościoła na Jana Pawła II a że był w wojsku to z automatu nazywa się Go komuchem przecież ta tablica to dla historii służy , a ty gościu pewnie jeszcze nic w życiu dobrego nie zrobiłeś dlatego tak nienawidzisz i opluwasz innych


Czyli diabłu ogarek i Panu Bogu świeczkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pod prąd niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 19:14
Polecam portal z codziennymi komentarzami - idzpodprad - you toube.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 19:54
M21W2 napisał(a):
~~San Escobar napisał(a): kaczyński doszedł do prawdy. Winę za katastrofę ponosi jego brat który zabił pozostałych.
San Eskobar - to nie jest konkurs na najgłupszy komentarz , który niewątpliwie byś wygrał . Tematem jest rocznica katastrofy smoleńskiej , jak pokazały pierwsze dni wszyscy myślący tę katastrofę uznali za niespotykaną do tej pory tragedię narodową . Śmierć 96 osób jest dla Ciebie okazją do kpin i pokazania swojej fanatycznej nienawiści do Kaczyńskich . Pomimo że nie byłem entuzjastą tablicy w Bolesławcu ale jak już jest to uczestniczyłem w uroczystości poświęconej pamięci ofiar tego tragicznego wydarzenia i będę uczestniczył w następnych latach .- Lucjan Złotkowski .


chyba raczej chodziło o najtrafniejszy komentarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.