Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rocznica katastrofy smoleńskiej
~~Malkontent niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 12:05
~~ napisał(a):
~~Malkontent napisał(a): Tutejszy-dobre pytanie zadales, dlaczego sie nienawidzimy? Ciekawie tez zabrzmiala koncowka ''katolom'' . A to Polska własnie :(

Bardzo dobre pytanie bo w Polsce są normalni katolicy i PIsowscy katole tak jak kibice i kibole.

Chyba nie zrozumialeś mojej wypowiedzi. Jasne że są katole i katolicy, ale jeśli ktoś się dziwi nienawiści w narodzie i jednocześnie wpisuje "katole" co jest niewątpliwie pogardliwe , to brzmi co najmniej dziwnie. Dziwi mnie też że ta narodowa nienawiść to przed wszystkim jest w necie. W rodzinie lub wśród znajomych raczej nikt się nie wyzywa od ...ów popaprańców czy katoli , tylko razem jedzą piją, idą do kościołą lub się bawią , a nie walą po ryjach :).Hero w necie p...a w świecie ?:)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 kwietnia 2017r. o 12:06
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a): Lucek
to jest tak jakbyś nie lubił żarcia z garów Zeptera ale na pokaz byś poszedł
dlatego poszedłeś tam nie dla chęci oddania komuś czci tylko ''na pokaz''
na pokazach dają badziewne prezenty może i ty na coś liczyłeś ?
;)
pamiętamy twoją dyskusję z panem m o Maślickiej

Jak mam podjąć dyskusję z kimś kto nie ma odwagi podpisać się pod swoim śmiesznym porównaniem , Ty wiesz lepiej ode mnie po co poszedłem i niech tak zostanie .
Wśród tych zdjęć jestem ja i przed laty Danuta a obecnie Pani Danuta Maślicka . Przeczytałem książkę Pani Maślickiej i nie neguję zasług w walce z poprzednim systemem , krytycznie odniosłem się do zachowania Pani Maślickiej przed wyborem i po wyborze Jana Kisilijczyka na Posła , opisałem zdarzenie w którym uczestniczyłem .[img=1491905191_5sk3kkq.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 12:43
dobrze piszesz assasin :) a głupoty Lucjana o jakimś braku odwagi sa niewiele znaczące bo nie wszyscy lubią lub chcą się pchać na afisz
myślę ze przez Lucjana przemawia teraz jego złość że on nie tak jak inni ,nie potrafił wykorzystać swojej ''szansy''
przeczytałem dzisiaj że prezes tego ''lepszego sortu'' już wie że był wybuch i ja też podobnie jak inni wybuchają śmiechem czytając coś takiego
dlaczego ich nie słychać?
no który z ekspertów mi to wytłumaczy? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 12:56
~~Malkontent napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Malkontent napisał(a): Tutejszy-dobre pytanie zadales, dlaczego sie nienawidzimy? Ciekawie tez zabrzmiala koncowka ''katolom'' . A to Polska własnie :(

Bardzo dobre pytanie bo w Polsce są normalni katolicy i PIsowscy katole tak jak kibice i kibole.

Chyba nie zrozumialeś mojej wypowiedzi. Jasne że są katole i katolicy, ale jeśli ktoś się dziwi nienawiści w narodzie i jednocześnie wpisuje "katole" co jest niewątpliwie pogardliwe , to brzmi co najmniej dziwnie. Dziwi mnie też że ta narodowa nienawiść to przed wszystkim jest w necie. W rodzinie lub wśród znajomych raczej nikt się nie wyzywa od ...ów popaprańców czy katoli , tylko razem jedzą piją, idą do kościołą lub się bawią , a nie walą po ryjach :).Hero w necie p...a w świecie ?:)

O czym ty piszesz rodziny jak się spotkają przy stole to mało się nie pozabijają ,znam ten przykład z autopsji ,jeden mój brat wyznawca Pisu drugi PO ,tak się starli że przez rok nie rozmawiali.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 kwietnia 2017r. o 13:06
no i właśnie o to chodzi ;)
tam bracia a tu forumowicze :D
tam kasiorę robi prezesina tutaj admin ... :D

oto polska właśnie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 kwietnia 2017r. o 13:12
~~ napisał(a): dobrze piszesz assasin :) a głupoty Lucjana o jakimś braku odwagi sa niewiele znaczące bo nie wszyscy lubią lub chcą się pchać na afisz
myślę ze przez Lucjana przemawia teraz jego złość że on nie tak jak inni ,nie potrafił wykorzystać swojej ''szansy''
przeczytałem dzisiaj że prezes tego ''lepszego sortu'' już wie że był wybuch i ja też podobnie jak inni wybuchają śmiechem czytając coś takiego
dlaczego ich nie słychać?
no który z ekspertów mi to wytłumaczy? :D
Miałem już nic nie odpowiadać więc zadam tylko pytanie - jakiej to szansy według Ciebie nie wykorzystałem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~z niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 13:35
Zamknąć portal, zamknąć wszystkie portale !
Frustraci do lekarza !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 14:06
~~z napisał(a): Zamknąć portal, zamknąć wszystkie portale !
Frustraci do lekarza !


Zamknąć lekarzy. Zamknąć zamykaczy.

Józef Stalin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza