Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rocznica katastrofy smoleńskiej
~~biało-czerwony niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 20:06
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wojska-obrony-terytorailnej-macierewicz-mon,72,0,2298440.html

pis to największe antypolskie szkodniki. 5 kolumna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A jednak ... zamach ! niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 20:57
"Jeśli wybuch, to zamach!"
Kowalski & Chojecki
11.04.2017 rok
Portal: idzpodprad you toube
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do bialo czerwonego niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 20:59
A mnie się wydaje, że V kolumnę to Pan reprezentuje na tym portalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 21:18
~~Do bialo czerwonego napisał(a): A mnie się wydaje, że V kolumnę to Pan reprezentuje na tm portalu.

Jeżeli On 5 to PIS 6.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obalić rząd pis niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 22:17
A mi się wydaje że ci którzy popierają pis absolutnie nie ogarniają tego świata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 22:38
znowu rząd pomyliłeś z bełtem, delirium?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 23:28
Ciekawsze od rocznic są miesięcznice. Chciałbym żeby były też tygodnice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty_PO-PIS-SLD-PSL niezalogowany
12 kwietnia 2017r. o 0:03
Zapomniales o najwazniejszym - pancerna brzoze wymyslili ruscy, tfu. komisja Millera.

~~ napisał(a): Najprostszy i najtańszy sposób żeby zakończyć dywagacje:

- Tych co nie wierzą w "pancerną brzozę" zaprosić na pokład samolotu. Będą naocznymi świadkami. Jak będzie za dużo chętnych zrobić losowanie - pierwszeństwo mieliby członkowie komisji Antoniego i kierownictwo PiS + zasłużeni dla PiS.

Odtworzyć nieszczęśliwy lot praktycznie - ściąć skrzydłem brzozę i wylądować.

Koszt naprawy poszycia skrzydła nie powinien przekroczyć 50 tysięcy zł.

Niedowiarkom "opadnie szczęka" - uwierzą że był zamach. Będzie można zakończyć śledztwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.