Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szkoła rodzenia

~ niezalogowany
12 lutego 2011r. o 11:21
A kto tu mówi o ujmowaniu bólu?!
Oczywistą oczywistością, jak powiedział klasyk, jest to ze każdy w bólu jest sam i że tylko środki farmakologiczne uśmierzają ból. Jednak chodzi o coś więcej niż parę, paręnaście godzin bólu. Szkoła rodzenia przygotowuje ciało i umysł do porodu, połogu w szpitalu i w domu, oraz do pielęgnacji noworodka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2011r. o 11:34
~ napisał(a): zaden porod nie jest pozytywnym doswiadczeniem zawsze przebiega jednakowo jesli nie ma komplikacji .moge sie zgodzic ze szkola rodzenia to fajne spotkania dla przyszlych mam ,mile spedzenie dla was czasu.ale porod to naturalna rzecz i nikt tego nikogo nie musi uczyc .kobiety rodzily rodza i rodzic beda ze szkola czy bez ale zawsze jednakowo....uwazam ze jestescie bardzo mlodziutkie i niewiele wiecie .przekonacie sie same czy ta szkola ujmie wam bol czy nie ,a mam pewnosc ze nie :|


Czytanie ze zrozumieniem w społeczeństwie dalej kuleje.

Napisałam o negatywnych doświadczeniach związanych ze szkołą rodzenia, a nie o tym, że poród jest pozytywnym doświadczeniem.

Zmoderowano 12.02.2011 godz.19:09 - powód: najpierw umieszcza się cytowany tekst, a dopiero potem odpowiedź :) (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2011r. o 12:32
Dziewczyny urodziłam troje dzieci i nigdy nie chodziłam do szkoły rodzenia.Moim zdania ta nazwa nie do końca oddaje to czego tam się dowiecie.Nie krytykuję tych którzy tam uczęszczają -NIE!Wasza sprawa pewnie dowiecie się tam wiele ciekawych rzeczy.Jednak wierzcie mi jak już Wasze szczęście pojawi się na świecie wszystko czego wcześniej się dowiedzieliście nabiera zupełnie nowego,innego wymiaru!!!I NIGDY NIKT NIE NAUCZY WAS JAK SIĘ RODZI TO OSOBISTE,CAŁKIEM RÓŻNE OD INNYCH TYLKO NASZE CUDOWNE(MIMO OGROMNEGO BÓLU)PRZEŻYCIE.
WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMOM ŻYCZĘ SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA.POWODZENIA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5946
#boratyni nieaktywny
12 lutego 2011r. o 20:53
Mam dwoje dzieci dwie córki jedna juz dorosła a druga prawie i teraz spodziewam sie dzidzi w przyszłym miesiacu,też nigdy nie chodziłam do szkoły rodzenia ale też nie pamietam tego wielkiego bólu.... nie zawsze to tak jest... mi poszło łatwo!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
42
#qki nieaktywny
12 lutego 2011r. o 21:07
Mi szkola rodzenia pomogla :)

Wiedzialam, co dzieje sie z moim cialem i chociaz pozornie
dzieki temu czulam, ze mam kontrole na sytuacja.

Dzieki szkole rodzenia nie zaskoczylo mnie
na porodowce wlasciwie nic.

Nie bolalo tak bardzo.

Pozdrawiam i zycze powodzenia przyszlym mamom :D
Porod to... dopiero poczatek :D


"Normalność to jest coś, co powinniśmy sprowadzać tonami."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asia niezalogowany
3 czerwca 2011r. o 18:05
kto podpowie jak, gdzie i kiedy najlepiej zapisać się do szkoły rodzenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2011r. o 18:08
http://www.zozbol.eu/Szkola.php

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowane położne odbywają się w Zespole Szkól Handlowych i Usługowych ul. Zgorzelecka 18, w każdą środę o godz. 16.30 do 17.30.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~misia niezalogowany
10 czerwca 2011r. o 10:44
a jest jakiś nr tel bezpośrednio, żeby się zapisać czy trzeba się udać do szkoły osobiście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego