Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szkoła rodzenia

2407
#Cecil nieaktywny
10 czerwca 2011r. o 12:06
możesz przyjść prosto na zajęcia, a tu masz nr tel. kontaktowego 75 738 00 83
a rozwalają mnie komentarze rodzących, które to urodziły 99999 dzieci i do szkoły rodzenia nie chodziły i też było ok...
ja w 100 % polecam szkołe rodzenia!!
ale na tym właśnie polega rozwój człowieczeństwa, że na przykład powstała edukacja i między innymi szkoła rodzenia. Człowiek pierwotny też rodził i jaki z tego morał??!!
szkoła rodzenia nie zaszkodzi, a na pewno pozwoli uspokoić się przyszłej mamie. W trakcie zajęć np. idzie się na porodówkę i można się choć tyrochę oswoić z salami, poznać położne, które tam na miejscu pracują. W trakcie porodu na pewno będzie raźniej, kiedy będą jakieś znane twarze.
Podziwiam te automatycznie wyuczone i wszystko wiedzące mamusie.... Tylko pozazdrościć pokory życiowej...

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~misia niezalogowany
10 czerwca 2011r. o 12:23
Szkoła rodzenia na pewno nie zaszkodzi. Wiadomo - kobieta to kobieta i jak ma urodzić, to urodzi - to proces naturalny, którego uczyć się nie musi. Ja na przykład do szkoły rodzenia wybieram się dlatego, że mąż chce być przy przyrodzie i szkoła rodzenia w takim przypadku jest w Bolcu chyba obowiązkowa. Ginekolodzy doradzają szkołę rodzenia właśnie ze względu na przyszłych tatusiów: żeby to ich bardziej oswoić z porodem, żeby wiedzieli jak zachować się na sali porodowej, żeby wiedzieli jak przebiega poród, dlaczego tak długo, co po czym itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1906
#MJ nieaktywny
18 czerwca 2011r. o 23:25
Na szkole rodzenia omawianych jest 10 różnych tematów, nie tylko sam poród.
Z tego co pamiętam tematy dotyczą m.in.:
- diety i higieny w ciąży,
- połogu,
- cesarskiego cięcia,
- roli partnera przy porodzie,
- kąpieli noworodka,
- naturalnych sposobów zmniejszania bólu podczas porodu,
- samego porodu,
- karmienia piersią,
- wizyty na oddziale,

Można porozmawiac jeszcze na wiele innych tematów, ktore interesują przyszłe mamy. Moim skromnym zdaniem uczęszczanie na te zajęcia jest dobrym sposobem na przygotowanie się do porodu i oswaja trochę z samym tematem dot. dziecka (wiadomo, że jak przychodzi dziecko na świat to teoria jest teorią, a życie jest życiem.)

Niektóre mamy całą wiedzę czerpią z internetu i gazet- dla mnie to nie dośc wiarygodne żródła, przecież w sieci każdy może pisac co chce i jak chce, nie do końca prawdziwe informację. Ja wole osobiście dowiedziec sie tak istotnych wiadomości od osób mających doświadczenie i życiowe i wiedzę zdobytą podczas nauki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
21 czerwca 2011r. o 13:43
Ja z całego serca polecam Szkołę Rodzenia Pani Joli Kamyszek. Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie. Nie ma tak jak na tej szpitalnej, że 1 - 1,5 h i do domu, tylko jeśli mamy problem albo jakiś temat nas bardziej intryguje Pani Jola potrafi zostać z nami i 3 godziny i wszytko dokładnie omówić. Terminy są dowolne, po wcześniejszym umówieniu, przychodzimy kiedy nam Pasuje, a nie jakieś pańci co łaskawie przyjdzie. Wiem co mówię, bo byłam dwa razy na szkole rodzenia ze szpitala, tam to jakaś masakra.Polecam Panią Jolę - szczerze dziewczyny. Telefon do Pani Joli: 604 565 978


Zmoderowano 23.06.2011 godz.9:50 - powód: poprawa nr telefonu (bylu)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~autor niezalogowany
3 lipca 2011r. o 11:21
na czas wakacji szkoła rodzenia w handlówce odbywa się we wtorki od godziny 16:30. Wystarczy przyjść:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2011r. o 15:18
o ktorej dzisiaj zajecia w szkole rodzenia pani Kamyszek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przyszła mama :) niezalogowany
20 sierpnia 2012r. o 17:10
Którą szkołę rodzenia polecacie w Bolesławcu? i ile to kosztuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
20 sierpnia 2012r. o 18:38
koszt to 30 zl od wizyty, zajecie sa we wtorki i czwartki o 17 i trwaja mniej wiecej 2h
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego