Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szkoła rodzenia

~Mamusia niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 18:46
Zajęcia szkoły rodzenia odbywają się teraz przy szpitalu w bardzo przyjemnej sali,bez ławek ;) a za to z bardzo wygodnymi fotelami i pufkami pod nogi :) Panie również bardzo miłe i pomocne :)Najbardziej polecam wszystkim pierworódką :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 18:48
Jestem przyszłym ojcem zajęcia w szkole rodzenia przy szpitalu prowadzone przez położną oceniam pozytywnie. Wiele się dowiedziałem i prowadzące są profesjonalne. Ja uważam, że warto uczestniczyć w takich zajęciach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
1 lutego 2013r. o 16:56
Czy po uczestnictwie w szkole rodzenia (przy szpitalnej) otrzymuje jakieś zaświadczenie że ją ukończyłam?! Czy takie coś ewentualnie jest wymagane w pobliskich szpitalach-niejestem stąd wiec nie wiem...a jaka jest w ogóle opinia tej szkoły przy szpitalu?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
3 lutego 2013r. o 18:31
a gdzie ta szkoła rodzenia dokładnie się mieści?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2013r. o 13:24
w szpitalu chyba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2407
#Cecil nieaktywny
4 lutego 2013r. o 15:33
Szkoła rodzenia jest w szpitalu na ul. Jeleniogórskiej, w budynku administracji (tam gdzie kiedyś było pogotowie)
zaświadczenie Panie bez problemów wydadzą, ale z tego co wiem, to już zaświadczenia są nieobowiązkowe

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~młoda mama niezalogowany
4 lutego 2013r. o 16:11
Mimo, iż dzidziusia z mężem bardzo pragnęliśmy i wszystko było ok to psychicznie do samego porodu nie byłam przygotowana.Mam przez to straszną traumę. Żałuję że nie poszłam do szkoły rodzenia, dlatego dla bojących się Mam, to polecam, każdy kogo znam bardzo sobie to chwali. Lepiej się przygotować:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mlody.tata niezalogowany
4 lutego 2013r. o 16:18
Niedługo powstaną szkoły poczęcia dla niezdar i sprawnych inaczej. Czekam z niecierpliwością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza