Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szkoła rodzenia

~Przyszła mama :) niezalogowany
20 sierpnia 2012r. o 20:24
Kurcze,trochę duzo :/ myślałam ze szkoły są troche tańsze:/ a gdzie znajduję się szkoła o której piszesz??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
21 sierpnia 2012r. o 12:36
zawsze mozesz wybrac szpitalna szkole rodzenia teoretycznie bezplatnam bo praktycznie bedziesz musiala zaplacic kilkadziesiat zl za cegloweczke....i dowiesz sie w tej szkole tyle co nic, teoria moze sie przyda ale zajecia praktyczne...zenada.
3 lata temu zajecia prowadzila pani, ktora wiekiem chyba sie juz zaliczala na emeryturke ale jeszcze te zajecia dala rade prowadzic....bylam 2 razy i uwazam ten czas za stracony....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4638
#nova nieaktywny
21 sierpnia 2012r. o 20:18
dwa lata temu płaciło się 60 albo 70 zł za tą cegiełkę. W sumie to rzeczywiście dużo z tych zajęć się nie wyniesie. Ja chodziłam, bo zależało mi na karteczce "poród rodzinny" i na "spacerze po szpitalu" a dokładniej porodówce, bo nie byłam z Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
7 listopada 2012r. o 10:44
Czy ktoś może uczestniczył w niedalekiej przeszłości do szkoły rodzenia przy szpitalu? Prosiła bym o jakieś opinie :) i ile wynosi teraz opłata?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bacha niezalogowany
7 listopada 2012r. o 11:17
wiem od siostry, że opłata wynosi 60 zł. dzis są zajecia o 16:30 z tego co pamiętam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~merci niezalogowany
23 listopada 2012r. o 11:03
Wita, wznawiam wątek.
Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda w tym momencie sprawa ze szkołą rodzenia? Gdzie się znajduje? Czy jest płatne? Czy mój mąż będzie mógł normalnie uczestniczyć podczas porodu bez zaświadczenia z tej szkoły?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 16:08
Witam, ja uczęszczam do szkoły rodzenia do Pani Joli Kamyszek.Omawiane są różne aspekty związane z ciążą, z dietą, zpielęgnacją noworodka, itp. Na zajęcia są również zapraszani goście-specjaliści z dietetyki, od szczepień, z banku komórek macierzystych. W zajęciach uczestniczą również tatusiowie przyszli. Zajęcia składają się z części teoretycznej i praktycznej. Na zajęciach jest czas naewt na ćwiczenia fizyczne.
Bardzo gorąco polecam szkołe Pani Jolanty ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7489
#aga500 nieaktywny
11 stycznia 2013r. o 17:23
Uczęszczałam do szkoły rodzenia prowadzonej przez położne ze szpitala. Ogólnie spodziewałam się ze będzie inaczej niż było.
1. Zajęcia prowadzone w szkole w sali z ławkami gdzie ja spodziewałam się jakieś przytulnej sali specjalnie do tego przeznaczonej.
2. Dużo teorii ok a praktycznych zajęć może jedno bo sala gimnastyczna w szkole była remontowana.

Ale ogólnie dzięki tym zajęciom byłam spokojniejsza bo coś wiedziałam o porodzie i sprawach wokół. Do porodu pojechałam spokojna bez nerwów ;-) jeśli się rodzi pierwszy raz i nie wie się zbyt dużo na te tematy to myśle żę warto

;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza