Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Pytanie 2 niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 21:58
~~Jaskrawozielony Agrest napisał(a): ''W okolicach Doniecka rosyjskie wojska wdarły się w dwóch miejscach w ukraińskie linie obrony. Miejsca przerwania frontu dzieli około 25 kilometrów.
Pierwsze to Oczeretne, miejscowość na północny zachód od Doniecka i 13 kilometrów od zdobytej przez Rosjan w połowie lutego Awdijiwki. Zajęcie Oczeretnego wywołało konsternację w ukraińskim dowództwie – Rosjanie weszli prawie bez walki do pustych okopów i stanowisk obrony.

Rosjanie przełamali front? Skutki chaosu organizacyjnego
Pęknięcie frontu zostało spowodowane brakiem porozumienia między dwoma ukraińskimi brygadami: jedną, 47 brygadą Magura, wycofującą się z pozycji, oraz drugą, która miała ją zmienić, ale nie dotarła na czas. Rosjanie zajęli większość Oczeretnego, ale na jego północnych krańcach utrzymują się Ukraińcy. Idąca na zmianę ukraińska brygada zaś była mocno atakowana w otwartym terenie i poniosła znaczne straty.''

oj tam... zmobilizujcie babcie ...pamiętacie do czego może być zdolna jedna baba ze słojem ogórów?


W szkiełku o tym mówili?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 8:36
sukces przypłacony porażką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Chaber niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 9:16
a teraz Ążej pieprzy o rozmieszczaniu ''atomówek'' w Polsce...
to tylko potwierdza że sądowy wyrok za słowa o tym że ''mamy dur.nia za prezydenta'' był słuszny...
Ążej chyba w ziemiankach chce umieścić te ewentualne głowice bo przecież jedyne silosy jakie mam w Polsce to te zbożowe a te i tak zajęte są przez ''zboże techniczne '' z Ukrainy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polska pomoże niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 12:32
Władysław Kosiniak-Kamysz twierdzi, że rząd jest gotowy pomóc Ukrainie w odzyskaniu mężczyzn w wieku poborowym, aby pomogli swojej ojczyźnie w walce w wojnie z Rosją.......
Dlaczego ukraińscy politycy pochowali swoje dzieci w Stanach? Ich mobilizacja nie obowiązuje? Są lepsi tylko dlatego, że mają pieniądze? Tu nagle prawo zwalnia ich z walki....? Sikorski pomoże ściągnąć również tamtych ....?

Tu jest pełen obraz kto chce walki o ukrainę i jej niepodległość..... Tylko politykom zależy na wojnie i obronie Ukrainy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoruda Borówka niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 13:19
~~Ciemnofioletowy Chaber napisał(a): a teraz Ążej pieprzy o rozmieszczaniu ''atomówek'' w Polsce...
to tylko potwierdza że sądowy wyrok za słowa o tym że ''mamy dur.nia za prezydenta'' był słuszny...
Ążej chyba w ziemiankach chce umieścić te ewentualne głowice bo przecież jedyne silosy jakie mam w Polsce to te zbożowe a te i tak zajęte są przez ''zboże techniczne '' z Ukrainy...


A teraz powiedz swoje zdanie, nie jakieś tam propaganda liberalizmów ale swoje z głowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Chaber niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 13:43
mam po raz kolejny tłumaczyć ci słowo po słowie?...przecież moje zdanie jest komentarzu jasno określone...
jasno ale jak widać nie dla ciebie...tym bardziej że ty nawet z poprawną polską pisownią nadal masz problem....;D

to zrozumiałe że aby się otwarcie nie ośmieszać ucieka się tu w tanie konspiracje...
później łatwo jest napisać że to nie ja ...znamy te numery ''bruner''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoruda Borówka niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 13:54
Dużo czytasz mało rozumiesz ale zdanie masz takie jak ci propaganda sukcesu nowego rządu wciska. A poszukaj tam coś o benzynce jakie tam sukcesiki albo o bez emisyjności domeczków, albo o tych lekarzach i inżynierach już legalnych a może o milicjantach z Białorusi? Wkleisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Chaber niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 14:01
nie odpowiadasz na moje opinie a ja mam odnosić się do twoich osobistych bredni z których ty sam nic nie kumasz?
pogadaj więc sam ze sobą ...
zapytaj sam siebie o sukcesy poprzedników a później sam sobie je wyliczaj bo było ich ...''mnóstwo''...;D

tak ''mnóstwo'' że wczoraj wymieniono tu jeden...;D
na osiem lat ''rządów'' - JEDEN...HAHAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza