Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Złocisty cyklamen niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 14:04
~~Białoruda Borówka napisał(a): Dużo czytasz mało rozumiesz ale zdanie masz takie jak ci propaganda sukcesu nowego rządu wciska. A poszukaj tam coś o benzynce jakie tam sukcesiki albo o bez emisyjności domeczków, albo o tych lekarzach i inżynierach już legalnych a może o milicjantach z Białorusi? Wkleisz?[/cC
Co za dure/r/eń. Tylko tłuk może pisać o milicjantach z Białorusi skoro mowa była o możliwości zatrudnianiu Ukraińców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoruda Borówka niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 14:28
Jeden to ja ci podam drugi. To że ochronili Polaków i Polki przede wszystkim przed tymi niby "lekarzami inżynierami" i tymi niby "biednymi ludźmi, którzy szukają swojego miejsca ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 14:51
Czyli przed tymi Ukraińcami co to im w ostrzałach niby popaliły się dokumenty a teraz pracują jako nauczyciele czy kierowcy. Czyli przed tymi biednymi Ukraińcami co to całkiem niezłymi furkami na ukraińskich blachach wożą się od marketu pod market. Mykoła daj sobie spokój z tą ukraińska propagandą bo my Polacy dobrze wiemy do czego jesteście zdolni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 16:12
No to są sukcesy rządu? Kto wie niech poda. Ja mam jeden, ministry jadą do Brukseli,...hehe
Ale co z donkiem i co z resztą to już miejsc nie ma?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 4 niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 16:24
~~Stasiek napisał(a): No to są sukcesy rządu? Kto wie niech poda. Ja mam jeden, ministry jadą do Brukseli,...hehe
Ale co z donkiem i co z resztą to już miejsc nie ma?

Dziadu to gey aktywny czy pasywny ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nareszcie niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 18:06
~~Stasiek napisał(a): No to są sukcesy rządu? Kto wie niech poda. Ja mam jeden, ministry jadą do Brukseli,...hehe
Ale co z donkiem i co z resztą to już miejsc nie ma?

Jest sukcesik,kosiniak/tygrysek oznajmił że POmoże UA armii w uzupełnieniu braków kadrowych na froncie, krótko mówiąc młode ua byczki będą odsyłani bo macierzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Chaber niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 18:18
~~Stasiek napisał(a): No to są sukcesy rządu? Kto wie niech poda. Ja mam jeden, ministry jadą do Brukseli,...hehe
Ale co z donkiem i co z resztą to już miejsc nie ma?

znowu o to pytasz?...a kiedy zadałem ci podobne pytanie kiedy to pisałeś jako ty sam to zwiałeś do nory i zamilkłeś...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółty Platan niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 18:33
Nowy rząd ,nowe życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza