Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~somsiad niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 19:31
~~Budowlaniec napisał(a): Pato budowlanka na koziej przeszła płazem, kiepy na podłodze w dodatku skręcane w pośpiechu z biedy, umorusany czajnik i tak dalej i tak dalej

A czy to z bogactwa tam na koziej się pędziło i wędziło? No tak .Jak ma się Multiplę to nie ma mowy o biedzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 kwietnia 2024r. o 19:51
~~Stasiek napisał(a): No to są sukcesy rządu? Kto wie niech poda. Ja mam jeden, ministry jadą do Brukseli,...hehe
Ale co z donkiem i co z resztą to już miejsc nie ma?


Donek i Sikorski czekają na lepsze posadki po wyborach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 19:53
Jeszcze nie ma sukcesów nowego rządu.......i bardzo dobrze........bo jak przyjdą......oooooooo.....to tak śmiesznie to nie będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 20:52
~~Ciemnofioletowy Chaber napisał(a): wyjaśnij co miałeś na myśli pisząc że coś widzę u innych a nie widzę tego co pod nosem...
jestem pewien że nie wyjaśnisz ...;D


Chodzi o uczciwość. Każdego rozliczasz a siebie nie widzisz . Umowa na sery była ? Podatki odprowadzone? W piekarni porzucenie pracy czy zgodnie z umową dwa tygodnie wypowiedzenia ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Chaber niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 20:53
~~Ciemnofioletowy Chaber napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciekawy napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ligustur centkowany napisał(a): Sukcesem jest odzyskanie wyłudzonego przez oszustkę z pis zegarka .


A Yanka sukcesem jest to że utrzymał się przez trzy tygodnie w pracy w piekarni przy wożeniu chleba. Ciekawe w jakim trybie rozwiązano umowę. O ile było co rozwiązywać :-) Tak to jest widzi cudze pod lasem a swojego pod nosem nie zauważa. Ach ten uczciwy obywatel:-)
a co w tym złego że pracowałem tam jako kierowca -konwojent?
a ty doinformuj się czy aby na pewno pracowałem tam trzy tygodnie i dlaczego odszedłem z dnia na dzień...

i wyjaśnij co miałeś na myśli pisząc że coś widzę u innych a nie widzę tego co pod nosem...
jestem pewien że nie wyjaśnisz ...;D

no co cię tak nagle przytkało durny kmiotku?...a taki chciałeś być gadatliwy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Chaber niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 20:59
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnofioletowy Chaber napisał(a): wyjaśnij co miałeś na myśli pisząc że coś widzę u innych a nie widzę tego co pod nosem...
jestem pewien że nie wyjaśnisz ...;D


Chodzi o uczciwość. Każdego rozliczasz a siebie nie widzisz . Umowa na sery była ? Podatki odprowadzone? W piekarni porzucenie pracy czy zgodnie z umową dwa tygodnie wypowiedzenia ?

o jakiej ty pieprzysz uczciwości?...''umowa na sery''? ...no nie wiem czy ze sprzedaży serków serowar odprowadzał podatki...nawet nie wiem czy miał prawo je sprzedawać zakładając że próbek do Sanepidu to raczej nie dawał...;D
w piekarni była jakaś umowa?...owszem jedn...
za przepracowany miesiąc miałem otrzymać określoną kwotę a co dostałem?
..połowę ...bo wcześniej nikt mi nie powiedział że drugą dostanie konwojent...
więc co ?...natychmiast podziękowałem i odszedłem pomimo protestów...
a teraz napisz czy gdzieś skłamałem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paryaczu niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 21:03
Yasiu projekt pewnej ustawy tzw. "o podatku minimalnym" zakłada wprowadzenie szeregu obowiązków podatkowych, w szczególności wyliczenia i zapłaty podatków wyrównawczych oraz raportowanie związanych z tymi wyliczeniami i podatkami informacji.
Ile z takiego sera Tusk jest w stanie wyciągnąć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zorientowany niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 21:21
Co tam z sera. Płytki kładł na czarno podatków nie odprowadzając i kłamiąc tu w żywe oczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.