Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Naziemna telewizja cyfrowa

~ niezalogowany
14 lutego 2012r. o 18:09
Demonides napisał(a):
Wszystko zależy od tego w jakim miejscu Bolesławca mieszkasz.

Mieszkam na Łukasiewicza i mam przed sobą wieżowiec starostwa. puki co mam kablówkę ale korci mnie to DVB-T. Ta antenka mi się spodobała
http://www.dipol.com.pl/antena_dvb-t_zewnetrzna_ze_wzmacniaczem_signal_A6040.htm
bo jest mała i w miarę praktyczna jak na montaż przy oknie.
Generalnie dzięki wielkie za info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
14 lutego 2012r. o 21:34
Nie dajcie się nabierać na jakieś cudowne anteny.
Najlepsza jest klasyczna antena Yagi z symetryzatorem. Cena 30-50zł. Jak uruchomią w przyszłym roku Śnieżne Kotły to na kawałku drutu pewnie będzie można odbierać. I uważajcie w czasie zakupu telewizora. W wielu sklepach można kupić telewizor bez MPEG4 chociaż sprzedawca będzie twierdził że w tym systemie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pokarm niezalogowany
16 marca 2012r. o 18:36
A co sądzicie o tunerach dvb na usb do kompa? Antenę mam dużą na dachu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 9:18
Odbieracie ze Ślęży k. Wrocławia. Niestety nie mogę wystawić anteny w kierunku na Wichów. Pozostaje mi tylko Ślęża lub czekanie na Śnieżne Kotły??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8836
#montsat nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 12:37
assassin napisał(a): Odbieracie ze Ślęży k. Wrocławia. Niestety nie mogę wystawić anteny w kierunku na Wichów. Pozostaje mi tylko Ślęża lub czekanie na Śnieżne Kotły??


Masz 8: Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport News, TV Puls,TV Puls2 TVN i TVN7.
W czerwcu(plan 31.05.12) ze "Śnieżnych kotłów" TVP 1, TVP 2 i POLSAT

telewizja cyfrowa informatyka. www.montsat.pl kom.508522253 tel/fax.756106050
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 13:21
Dzięki,
to jeszcze jedno pytanko, gdzie jest jakiś wybór anten do odbioru tv ??


Dopisane 04.04.2012r. o godz. 13:21:

W Bolesławcu oczywiście ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8836
#montsat nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 14:57
assassin napisał(a): Dzięki,
to jeszcze jedno pytanko, gdzie jest jakiś wybór anten do odbioru tv ??Dopisane 04.04.2012r. o godz. 13:21:W Bolesławcu oczywiście ;)


Zobacz w RtvEuroAgd (lub innym) Wczoraj wziął klient na Osłą i robiliśmy na " Wichów"

telewizja cyfrowa informatyka. www.montsat.pl kom.508522253 tel/fax.756106050
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lake niezalogowany
10 kwietnia 2012r. o 8:51
Witam.
Czy jest ktoś kto łapie sygnał z Wichowa i mieszka w okolicach Gryfowa Śląskiego.
Jeżeli łapie sygnał to jakiej anteny używa.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.