Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naziemna telewizja cyfrowa

4605
lestat
10 kwietnia 2012r. o 11:23
Coś z zupełnie innej beczki. Ciekawe jak długo telewizja naziemna będzie darmowa. Pamiętajcie, żyjemy w nienormalnym kraju i wszystko jest możliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolo niezalogowany
10 kwietnia 2012r. o 15:47
A od kiedy telewizja publiczna jest darmowa ,jest obowiązek opłaty abonamentu rtv :) a to że większość Polaków nie płaci abonamentu to inna sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
5 maja 2012r. o 22:29
grazka025 napisał(a): Witam bolecnautów.
Mam taki oto kłopot: niedawno kupiłam w pewnym hipermarkecie dekoder stb kierowana chęcią odbioru naziemnej telewizji cyfrowej :D Pomijam fakt, że z Nowogrodźca ledwo łapię się na sygnał spod Żagańskiego Wichowa, a antenę, jakiej użyłam, to zwykła szerokopasmówka.
Ale i tak mimo tak nieprofesjonalnego podejścia do sprawy :) udało się tak ustawić "zestaw", aby odbierać MUX-1 i MUX-2 (obydwa z taką sama mocą 50 kw).
Pytanie brzmi: dlaczego po około tygodniu zaczął zanikać sygnał z MUX-2, a MUX-1 odbiera bez zarzutu? Teraz MUX-2 nie odbieram już wcale.
Może znajdzie się ktoś, kto również z Wichowa odbiera? I czy też ma podobne problemy? Bo już nie wiem, czy to wina anteny, dekodera, nadajnika, czy jeszcze czegoś innego... :|
Macie jakieś pomysły ?? ?? ??

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~James niezalogowany
4 czerwca 2012r. o 20:28
W miejscowości Dobra odbieram 7 kanałów cyfrowych na antenie pokojowej. Jak ją ustawie na oknie to łapie jeszcze czeskie. Czy już odbieracie więcej polskich kanałów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
4 czerwca 2012r. o 20:40
w Bolesławcu i Tomaszowie 15 kanałów polskich od dawna. W Bolesławcu również odbieram na pokojowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~James niezalogowany
4 czerwca 2012r. o 20:43
Ciekawe co mam nie tak ? Pewnie antena za słaba?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Demonides niezalogowany
5 czerwca 2012r. o 21:59
Od 01 czerwca w Bolesławcu można również odebrać sygnał DVB-T nadawany z nadajnika Jelenia Góra – Śnieżne Kotły na kanale 48 (częstotliwość 690,00MHz).
Jest to co prawda tylko MUX-1, tj. programy:
- TVP 1 HD, TVP 2, TVP INFO (Wrocław), TTV, ATM Rozrywka, Eska TV, Polo TV.

Oczywiście więcej programów jest z nadajnika w Wichowie koło Żagania, tj.:
MUX-1 (kanał 45, częstotliwość: 666,00 MHz):
- TVP 1 HD, TVP 2, TVP INFO (Gorzów), TTV, ATM Rozrywka, Eska TV, Polo TV.

MUX-2 (kanał 41, częstotliwość: 634,00 MHz):
- Polsat, TVN, Czwórka, TV Puls, TVN7, Polsat Sport News, TV 6
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1900
#wojtek77 nieaktywny
6 czerwca 2012r. o 7:00
czy na kablówce też będzie mozna złapać tvp hd bezpłatnie.jeżeli jest za darmo z naziemnej to i kablówka powinna już udostępnić.żadna łacha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza