Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nauka jazdy - która najlepsza?

~ niezalogowany
9 czerwca 2012r. o 19:29
Na C to tylko 2xTak do pana Góralewskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dbl niezalogowany
9 czerwca 2012r. o 21:07
polecam szkole 2xtak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
9 czerwca 2012r. o 21:54
:) ..TAK.. dla ..2x Tak ..ale tylko i wyłącznie Pan Krzysiek.. :/ reszta do bani..zwykli dorobkiewicze.. :]

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6678
#milek5 nieaktywny
19 lutego 2013r. o 8:29
A ja nie polecam OSK OLEKSY!!!! Instruktorzy słabo uczą, mało tłumaczą, po popełnieniu błędu, nie tłumaczy co się źle zrobiło, jak sie sama nie spytam to odpowiedzi nie usłyszę. Ogólnie instruktorzy bardzo mili i sympatyczni, teoria też w świetnej atmosferze, ale jazda daje mi dużo do życzenia! Jestem zawiedziona!

aneczka16
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
19 lutego 2013r. o 11:35
widać kryzys w naukach jazdy. Strach kandydatów przed nowymi egzaminami, zaskutkował w większośći ośrodków nauki jazdy dużą ilością wolnego czasu i już widoczną desperacją u właścicieli, że się udzielają na tekich forach, próbując przyciągnąc klientów. Jednak są takie nauki jazdy w Bolesławcu, że nie narzekają i jeżdżą ich auta- fakt może mniej, ale mają zajęcia i nie siedzą przed komputerami... Prawda jest tak, że dużo zależy od samego kursanta i jego poziomem stresu, czy zda za I razem egzamin. Oczywiście dobrze przygotowany instruktor, to zauważy od razu i pomoże takiemu kursantowi. Co do szkół to słyszałem różne opinie, natomiast mogę polecić instruktorów: Krzysiek Góralewski z "2x Tak", Sławek z "Eski" oraz Kamil od "Zenka" - wiedzą co robią i zależy im na nauczeniu czegoś kursantów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9880
#she89 nieaktywny
19 lutego 2013r. o 11:57
Sama obecnie robię prawo jazdy w "PLUS", jeżdżę z Panem Piotrkiem Pękaczem, i jestem zachwycona jego podejściem do kursantów, jest bardzo miły, tłumaczy wszystko na spokojnie i powoli, powtarza jak trzeba kilka razy, pozwala samemu prowadzić (nie pomaga zbyt dużo), co mi odpowiada, pozwala popełniać błędy a później tłumaczy co się zrobiło nie tak. Kurs nie należy do najtańszych, ale warto, mnóstwo kursantów z innych szkół zapisuje się do niego na godziny doszkalające. Nie bez powodu widać :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2013r. o 12:56
piotrek to rzeczyscie duzo mowi,czesto nie na temat.mnie to bardzo rozpraszalo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iwoneczka322 niezalogowany
19 lutego 2013r. o 13:02
PLUS-pan Słonina super instruktor-egzamin zdany za 1 razem:)w sierpniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza