Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nauka jazdy - która najlepsza?

~tylko eska niezalogowany
19 lutego 2013r. o 13:08
ja natomiast polecam szkołę nauki jazdy ESKA jeździłam z P.Sylwią i P.Gracjanem zdałam za pierwszym razem jak i teorię tak i praktykę,mogę polecić z czystym sumieniem.Pozdrawiam instruktorów;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zestawienie niezalogowany
19 lutego 2013r. o 14:19
http://www2.word-legnica.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=160&Itemid=91
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
19 lutego 2013r. o 14:38
No tak jak Gracjan J. jest taki sam jak w Swiętoszowie to niewielu zda. Nie polecam !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
19 lutego 2013r. o 21:19
Oczywiście Krzysztof z ESKI. Raz przeoczony znak STOP zapamiętam do końca życia :-), ale efektem jest zdane za pierwszym razem prawo jazdy! :-) jazdy uczyłam się tylko na kursie, rodzicie auta nie mają. Jak widać, teoretycznie niemożliwe jest BARDZO możliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 9:44
Kamil od Zenka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~es niezalogowany
20 lutego 2013r. o 9:57
Ja polecam Pana Romana z ESKI,UWAZAM ,ZE JEST NAJLEPSZY,.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2013r. o 19:43
milek5 napisał(a): A ja nie polecam OSK OLEKSY!!!! Instruktorzy słabo uczą, mało tłumaczą, po popełnieniu błędu, nie tłumaczy co się źle zrobiło, jak sie sama nie spytam to odpowiedzi nie usłyszę. Ogólnie instruktorzy bardzo mili i sympatyczni, teoria też w świetnej atmosferze, ale jazda daje mi dużo do życzenia! Jestem zawiedziona!
oj oj Iwonka :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pol niezalogowany
2 marca 2013r. o 20:27
Ja polecam tych , którzy nie muszą się tutaj reklamować robiąc sami sobie reklamę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.