Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nauka jazdy - która najlepsza?

4690
#CROW nieaktywny
5 marca 2013r. o 13:11
Zdecydowanie wybrałam PLUS,świetni instruktorzy,konkretnie wszystko tłumacza i nie ma mocy żeby nie zdac po kursie w PLUSIE!!

WALKA ZE MNA? GRATULUJE ODWAGI,WSPOLCZUJE GLUPOTY...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonim niezalogowany
5 marca 2013r. o 13:17
Najlepiej kiedy nie ma ludzi na kursach , to przeprowadzić zmasowany atak reklamowy na lokalnym forum :P . No dalej chwalmy nasze firmy panowie instruktorzy cudotwórcy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2013r. o 8:04
obcyy napisał(a):
~piotrek napisał(a): nauka jazdy ZENEK i Kamil jako instruktor. egzamin zdany za pierwszym razem


Kamil to ten facet z Łodzi ??

nie z bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
6 marca 2013r. o 16:29
fajni instruktorzy w Plusie chyba poza panem G nerwowy i krzykliwy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2013r. o 19:37
~pol napisał(a): Ja polecam tych , którzy nie muszą się tutaj reklamować robiąc sami sobie reklamę.


popieram i zyczę wszystkim kursantom powodzenia nieważne czy z plusa, eski czy 2xtak... stres zostawcie w domu, zdajcie za pierwszym albo trzecim razem ale jezdzijcie przede wszystkim BEZPIECZNIE !!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2013r. o 21:53
Napewno nie autoszkoła, tma nie wyjeździsz swoich godzin, a o kategorii c to juz zapomni, ja wyjeździłęm 12 godzin z 30 tylko dlatego ze dostałem sie z urzędu pracy... że niby jakiś gorszy bo sam nie płace? stanowczo nie polecam.. zostawiają Cie na placu samego i rób co sobie chcesz.. a on idzie jeździć z innym śmiech na sali jednym słowem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~2 niezalogowany
7 marca 2013r. o 11:45
auto szkoła to fabryka która przemiela kolejnych kursantów, lepiej pomyśleć o mniejszej szkole np Eska, Pękacz cz 2x Tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
7 marca 2013r. o 11:57
~kierowca napisał(a): fajni instruktorzy w Plusie chyba poza panem G nerwowy i krzykliwy !!


Gracuś.. taki sam był w Świętoszowie no może bardziej świński....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza