Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nauka jazdy - która najlepsza?

6013
#FanFazi nieaktywny
4 marca 2013r. o 12:20
~ napisał(a): Kamil od Zenka



POPIERAM! teoria z kamilem i jazda z andrzejem choc najlepiej szkoli sam zenek mimo iz odszedl na emeryture zdarza mu sie czasami jezdzic z kursantem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Twój Pan niezalogowany
4 marca 2013r. o 12:42
Piotrek Pękacz z Plusa dzięki niemu zdałem za 1 razem.Najlepsza zdawalność w WORD Legnica
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pielegniarka niezalogowany
4 marca 2013r. o 19:50
PLUS i pan Piotr Pękacz,super nauczyciel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bob niezalogowany
4 marca 2013r. o 20:48
Dla mnie najlepszym nauczycielem był pan Skalny. Pamiętam go dobrze, choć 20 lat minęło. Ale jego kursanci zdawali w 99%. Jak w maluchu wbiłem jedynkę podczas jazdy, to do dzisiaj pamiętam "że w maluchu tego robić nie wolno". Pozdrowienia dla pana Skalnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jazz niezalogowany
5 marca 2013r. o 8:55
Z czystym sumieniem polecam Zenka i jako instruktora Kamila. Wiem, że dużo zależy od szczęscia i opanowania na egzaminie, ale Kamil podczas jazd mówił na co zwracają uwagę egzaminatorzy i cały czas upominał, ale pozwalał też na samodzielne myślenie. Pozwalał również na popełnienie błędu, które potem tłumaczy i wyjaśnia dlaczego było źle. Polecam jeszcze raz nauke jazdy Zenek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piotrek niezalogowany
5 marca 2013r. o 9:03
nauka jazdy ZENEK i Kamil jako instruktor. egzamin zdany za pierwszym razem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
5 marca 2013r. o 9:25
~piotrek napisał(a): nauka jazdy ZENEK i Kamil jako instruktor. egzamin zdany za pierwszym razem


Kamil to ten facet z Łodzi ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kursant niezalogowany
5 marca 2013r. o 9:41
Ja w tamtym roku robiłem kat .D w Auto-Szkole na ul. Bankowej u Piotra Owczarza.
Zdałem w grudniu za trzecim razem w Legnicy.
Sprzęt mają stary ale instruktor Bogdan J. jest dobry w tym co robi.
Cóz z tego,że zrobiłem prawko za 7 tysiecy łącznie z kwalifikacją wstępną jak teraz nie moge zneleżć pracy na autobus:((.kazdy chce zebym zaraz po kursie mial 5 lat stażu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.