Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~ niezalogowany
17 września 2013r. o 9:18
Fakt, kasa jak na realia naszego powiatu trochę lepsza, ale proszę nie porównywać tej pracy do pracy w innych zakładach, tu szyje się w wymuszonej pozycji polegającej na staniu na jednej nodze w wykroku a drugą nogą obsługuje się przyciski, poza tym tu bardzo często pracuje się "dobrowolnie" po 10godz. (4-14, 14-24), kobiety fizycznie nie wytrzymują, niektóre idą na zwolnienie ale są informowane że przy przedłużaniu umowy będzie to brane pod uwagę, więc następne już nie chodzą na chorobowe mimo że poruszają się jak kaleki. Premia za dobrą pracę, brak reklamacji to pączek lub jeden cukierek! Tak tu się pracuje więc osądźcie sami czy naprawdę się opłaca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luk niezalogowany
21 września 2013r. o 18:21
Mnie rok temu zwolniono, niedługo szukałem następnej pracy. ostatnio przejeżdżałem koło strefy ok godz. 13.00 i mijałem kilka osób jadących do tibiejaj i tak sobie pomysłałem " a oni dalej w tym gów nie" siedzą. Kto tam pracował to wie jak jest, kto jeszcze nie, niech czeka na oświecenia. Symbolem tego zakładu jest nonsens.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
21 września 2013r. o 23:32
o jakich kajzenach ty piszesz, kajzenow nie ma już rok chyba ze lizusą płacą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Skuza niezalogowany
22 września 2013r. o 2:17
a Ja Tam Lubie Possac Liderom pod Biureczkiem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beduin niezalogowany
25 września 2013r. o 19:43
Awanse dostają w większości tylko donosiciele/dupowłazy lub ludzie z odpowiedniej parafii. Potwierdzone info!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Skuza niezalogowany
26 września 2013r. o 16:56
~beduin napisał(a): Awanse dostają w większości tylko donosiciele/dupowłazy lub ludzie z odpowiedniej parafii. Potwierdzone info!


Tak to smutna prawda z Tymi Wyznaniowcami... faktem jest natomiast ze po puszczeniu bardzo krytycznych bledow ,nie zostalem zwolniony albowiem Wchodze w dupke nader czesto :D :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kacha niezalogowany
26 września 2013r. o 18:23
Cv ostanio wysylalam kilka razy i cisza :/ dzwonilam tak samo.... no i wałek, przyjmujs swojakow, bo kilka znajomych osob poszlo i powiedzialo ze " dzieki plecom ich przyjeli bo inaczej marne szanse" :/ no i wszystko w temacie suuuuuuuper !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beduin niezalogowany
26 września 2013r. o 19:54
~Skuza napisał(a):
~beduin napisał(a): Awanse dostają w większości tylko donosiciele/dupowłazy lub ludzie z odpowiedniej parafii. Potwierdzone info!


Tak to smutna prawda z Tymi Wyznaniowcami... faktem jest natomiast ze po puszczeniu bardzo krytycznych bledow ,nie zostalem zwolniony albowiem Wchodze w dupke nader czesto :D :]

Też jesteś tej jedynej słusznej i akceptowalnej wiary?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego