Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~M... niezalogowany
5 października 2013r. o 18:47
~ja2 napisał(a):
~Kulfon napisał(a): W tej firmie nie trzeba przebywać na chorobowym, żeby Cię zwolnili. Człowiek daje z siebie wszystko, poświęca zdrowie swoje, do lekarza z dzieckiem nie pójdzie, bo przecież nie wolno upuścić jednego dnia! I co w zamian...wyrzucają Cię z dnia na dzień. Powód - likwidują stanowiska! Zgadzam się z komentarzami - WSZYSCY, którzy w tej firmie awansowali - do dnia dzisiejszego smarują tyłki wazeliną, ot co!!! Za długo tam pracowałem, za dużo wiem...


oj ta zazdrość, wielu z wypowiadających się zna to uczucie aż abyt dobrze! :)


Czyżby wypowiadał się jeden z tych "wszystkich"? ;> W tej firmie uczciwa praca nie popłaca. Jeśli nie jesteś dupowłazem, do niczego nie dojdziesz.Taka prawda! Człowiek boi się odezwać, ba! boi się nawet wyjść w trakcie pracy do toalety, bo zaraz machają mu nad głową papierkiem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kulfon niezalogowany
5 października 2013r. o 21:56
~ja2 napisał(a):
~Kulfon napisał(a): W tej firmie nie trzeba przebywać na chorobowym, żeby Cię zwolnili. Człowiek daje z siebie wszystko, poświęca zdrowie swoje, do lekarza z dzieckiem nie pójdzie, bo przecież nie wolno upuścić jednego dnia! I co w zamian...wyrzucają Cię z dnia na dzień. Powód - likwidują stanowiska! Zgadzam się z komentarzami - WSZYSCY, którzy w tej firmie awansowali - do dnia dzisiejszego smarują tyłki wazeliną, ot co!!! Za długo tam pracowałem, za dużo wiem...


oj ta zazdrość, wielu z wypowiadających się zna to uczucie aż abyt dobrze! :)


Hmmm chyba wiesz o czym mówię ;> Pracuje już w innej firmie. Też nie jest lekko. Ale jest tu zupełnie inny stosunek do Pracownika. Jeśli masz potencjał, Pracodawca to widzi. Nie musisz mieć znajomości,nie musisz wchodzić wszystkim w dupę, żeby osiągnąć sukces!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kacha niezalogowany
6 października 2013r. o 10:31
no juz wyslałam cv na meila, zobaczymy z jakim skutkiem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`~~ niezalogowany
6 października 2013r. o 23:26
A gdzie pracujesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2013r. o 12:08
~M... napisał(a):
~ja2 napisał(a):
~Kulfon napisał(a): W tej firmie nie trzeba przebywać na chorobowym, żeby Cię zwolnili. Człowiek daje z siebie wszystko, poświęca zdrowie swoje, do lekarza z dzieckiem nie pójdzie, bo przecież nie wolno upuścić jednego dnia! I co w zamian...wyrzucają Cię z dnia na dzień. Powód - likwidują stanowiska! Zgadzam się z komentarzami - WSZYSCY, którzy w tej firmie awansowali - do dnia dzisiejszego smarują tyłki wazeliną, ot co!!! Za długo tam pracowałem, za dużo wiem...


oj ta zazdrość, wielu z wypowiadających się zna to uczucie aż abyt dobrze! :)


Czyżby wypowiadał się jeden z tych "wszystkich"? ;> W tej firmie uczciwa praca nie popłaca. Jeśli nie jesteś dupowłazem, do niczego nie dojdziesz.Taka prawda! Człowiek boi się odezwać, ba! boi się nawet wyjść w trakcie pracy do toalety, bo zaraz machają mu nad głową papierkiem...



Muszę wyprowadzić cię z błędu ;) jak to ująłeś "dupowłazem" nie jestem, robię to co mam robic na moim stanowisku, pracuję dobrze i nie klepię fuszerki więc to też widać... a dwa razy już awans miałem, więc twoja teoria niestety w moim przypadku się nie sprawdziła. Widocznie miales prace głęboko w d... i odstawiales szopkę to cię wywalili - po co komu taki pracownik... no i teraz trzeba się odegrać na forum :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Skuza niezalogowany
7 października 2013r. o 15:17
~ napisał(a):
~M... napisał(a):
~ja2 napisał(a):
~Kulfon napisał(a): W tej firmie nie trzeba przebywać na chorobowym, żeby Cię zwolnili. Człowiek daje z siebie wszystko, poświęca zdrowie swoje, do lekarza z dzieckiem nie pójdzie, bo przecież nie wolno upuścić jednego dnia! I co w zamian...wyrzucają Cię z dnia na dzień. Powód - likwidują stanowiska! Zgadzam się z komentarzami - WSZYSCY, którzy w tej firmie awansowali - do dnia dzisiejszego smarują tyłki wazeliną, ot co!!! Za długo tam pracowałem, za dużo wiem...


oj ta zazdrość, wielu z wypowiadających się zna to uczucie aż abyt dobrze! :)


Czyżby wypowiadał się jeden z tych "wszystkich"? ;> W tej firmie uczciwa praca nie popłaca. Jeśli nie jesteś dupowłazem, do niczego nie dojdziesz.Taka prawda! Człowiek boi się odezwać, ba! boi się nawet wyjść w trakcie pracy do toalety, bo zaraz machają mu nad głową papierkiem...



Muszę wyprowadzić cię z błędu ;) jak to ująłeś "dupowłazem" nie jestem, robię to co mam robic na moim stanowisku, pracuję dobrze i nie klepię fuszerki więc to też widać... a dwa razy już awans miałem, więc twoja teoria niestety w moim przypadku się nie sprawdziła. Widocznie miales prace głęboko w d... i odstawiales szopkę to cię wywalili - po co komu taki pracownik... no i teraz trzeba się odegrać na forum :)




hahaha gostek juz po tym w jaki sposob ukladasz zdania mowi o tobie bardzo wiele---> jestes dupowlazem albo jednym z tych ktorzy naleza do tej najwlasciwszej parafii ;p tak jedynie mozna wytlumaczyc twoje "AWANSE"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja2 niezalogowany
8 października 2013r. o 9:02
Nic ci tłumaczyc nie bede, przyjedz to sie dowiesz... a co do kotów - to nie, nie jestem z ich parafii :)
Dobra praca popłaca, ale skoro z błędu nie chcesz wyjść to trudno, trzymaj się nadal swojej wersji "extra" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2013r. o 23:44
czytając całe to gówno i przemadrzanie sie myśle że dobrze dla Was młoty ze isnieje biedronka etc. cała Wasza naiwność to Nas sukces...czołem buraki))) ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza