Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Telewizja

~Franz niezalogowany
27 października 2008r. o 20:54
Do Satyra: Jegomościa? a konkretnie?
Widać wazelina Ci szkodzi :-). jak na razie to taki sztylecikowy stuff POchomikował i wykorzystał zupełnie ktoś inny :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stary Satyr niezalogowany
27 października 2008r. o 20:57
A skąd miałem wiedzieć że Franz leży taki wysmarowany...:-)

Musze przyznać Lolko , że ich znajomośc lubrykantów mnie przeraża- nigdy nie dam się namówić na żadne Bolec Spotkanie :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franz niezalogowany
27 października 2008r. o 21:25
Satyrze... czytasz bez uwagi. To Lolka (którą miło tu spotkać)jako pierwsza użyła słowa "poślizgnąć" :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PL niezalogowany
17 marca 2009r. o 17:19
BO W JELENIEJ GÓRZE NIE BIORĄ W ŁAPĘ A LEGNICA BIERZE NADAL I STĄD TEN PROBLEM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paula *** niezalogowany
7 kwietnia 2009r. o 15:08
NIE PODOBA MI SIĘ TO ŻE JAK OGLONDAM TELEWIZIE TO ZAWSZE SIĘ ZACIAN A TK OGUŁEM TO JEST DO KITU :(:(:(:(:(:(:[img=1239109738_cwk248w.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
7 kwietnia 2009r. o 15:16
~Paula *** napisał(a): NIE PODOBA MI SIĘ TO ŻE JAK OGLONDAM TELEWIZIE TO ZAWSZE SIĘ ZACIAN A TK OGUŁEM TO JEST DO KITU :(:(:(:(:(:(:

uuuułaa... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2454
#HEX5 nieaktywny
17 czerwca 2009r. o 21:37
Paula - marna prowokacja - pisz i czytaj więcej - mniej błędów ort. - Panie Łętowski, Wasze prowokacje są do kitu ... takie sobie są ..... - i zabrzmiały śmiesznie w tej rozmowie ... te prowokacje pod postacią pytań oczywiście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
17 czerwca 2009r. o 21:55
HEX5 napisał(a): Paula - marna prowokacja - pisz i czytaj więcej - mniej błędów ort. - Panie Łętowski, Wasze prowokacje są do kitu ... takie sobie są ..... - i zabrzmiały śmiesznie w tej rozmowie ... te prowokacje pod postacią pytań oczywiście


jestem jeden
zwracanie się do mnie per Wy to przesada
prowokacji nie dostrzegłem
ale każdy słyszy co chce usłyszeć

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza