Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Telewizja

~Stary Satyr niezalogowany
27 października 2008r. o 18:00
Bernard napisał :
"Roboty od groma, ciągle kompletujemy zespół i wielu osobom dajemy okazję do sprawdzenia się w codziennej pracy.
CV przyślij na adres [email protected]
Przeczytamy i odpiszemy na pewno.
Pozdrawiam"


Oferta jest wielce obiecująca i jestem żywo zainteresowany:-)
Podejrzewam ,że zwrot" dajemy możliwość sprawdzenia się w codziennej pracy" oznacza koniecznośc wykazania się predyspozycjami i umiejetnościami podczas tzw okresu próbnego.
Stąd moje pytanie :-)
Czy istnieje obowiązek smarowania się wazeliną ? Jeśli tak czy mają go tylko pracownicy wizyjni czy pracownicy zaplecza technicznego też?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo to dla mnie bardzo ważne
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franz niezalogowany
27 października 2008r. o 19:20
~Stary Satyr napisał(a): Czy istnieje obowiązek smarowania się wazeliną ? Jeśli tak czy mają go tylko pracownicy wizyjni czy pracownicy zaplecza technicznego też


Satyrze, masz jakieś traumatyczne doświadczenia związane ze smarowaniem się wazeliną? Biedroń mówi, że mydło w płynie też się nadaje... :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 października 2008r. o 19:26
~Stary Satyr napisał(a):
Czy istnieje obowiązek smarowania się wazeliną ? Jeśli tak czy mają go tylko pracownicy wizyjni czy pracownicy zaplecza technicznego też?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo to dla mnie bardzo ważne


Chyba Ci sie portale pomylily ;-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franz niezalogowany
27 października 2008r. o 19:30
Emem, tam smarują się gliną ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
27 października 2008r. o 19:31
~Stary Satyr napisał(a): Bernard napisał :
"Roboty od groma, ciągle kompletujemy zespół i wielu osobom dajemy okazję do sprawdzenia się w codziennej pracy.
CV przyślij na adres [email protected]
Przeczytamy i odpiszemy na pewno.
Pozdrawiam"


Oferta jest wielce obiecująca i jestem żywo zainteresowany:-)
Podejrzewam ,że zwrot" dajemy możliwość sprawdzenia się w codziennej pracy" oznacza koniecznośc wykazania się predyspozycjami i umiejetnościami podczas tzw okresu próbnego.
Stąd moje pytanie :-)
Czy istnieje obowiązek smarowania się wazeliną ? Jeśli tak czy mają go tylko pracownicy wizyjni czy pracownicy zaplecza technicznego też?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo to dla mnie bardzo ważne
Pozdrawiam


Wazelina? Nie, nie ma takiego obowiązku, bez obawy, nie musiałbyś przenosić do nas swoich przyzwyczajeń : )
Okienka w przeglądarce ci się pomyliły : )
pozdrawiam

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franz niezalogowany
27 października 2008r. o 19:36
Widać nudno tam... to chłopaki szukają wrażeń tutaj :-). Pozdrawiam wszystkich kopaczy gliny :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stary Satyr niezalogowany
27 października 2008r. o 20:20
Kopanie to tylko półśrodek, ersatz dla zabicia nudy.
Dokopanie sprawia większą frajdę :-)
Uważam Franz ,że ze swoją zażyłą znajomością z wymienionym z nazwiska jegomościem nie powinieneś tak afiszować się publicznie. A nuż za kilkanaście lat socjaliści z PiSu znów dojda do władzy i może okazać się ,że jestes na " krótkiej liście" ludzi którym nie wybaczają.Sam wiesz jacy są pamiętliwi. Potrafią wycinek z gazety, zrzut z ekranu lub filmik z kamery, latami chomikować by następnie użyć niczym sztyletu :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lolka niezalogowany
27 października 2008r. o 20:32
Satyr,nie kopie się leżącego ;) Franz,na wazelinie i płynnym mydle łatwo się pośliznąć :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie