Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Telewizja

~Stary Satyr niezalogowany
17 czerwca 2009r. o 23:06
Bernard napisał(a):

jestem jeden
zwracanie się do mnie per Wy to przesada
prowokacji nie dostrzegłem
ale każdy słyszy co chce usłyszeć


Bernardzie , czy nie masz czasem przeświadczenia że jeseś sam , przeciwko całemu miastu ? :-)

Może dlatego mowia do Ciebie per "Wy" :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdenerwowany a nawet wq..wiony niezalogowany
17 czerwca 2009r. o 23:33
No rzesz q.. rwa.... zróbcie coś z tym programem do oglądania materiałów!!!Człowiek ogląda do połowy po czym przestaje się ściągać i znów od początku!!!i tak od kilku miesięcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2796
#dotka nieaktywny
17 czerwca 2009r. o 23:37
dokładnie ! nie obejrzałam do końca Środka Tygodnia i nie wiem, czy Pan Wiceprezydent lubi Tercet Egzotyczny :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdenerwowany a nwet wq niezalogowany
17 czerwca 2009r. o 23:40
no ile razy można słuchać wstępu Bernarda??!!!~Obejrzysz połowie z powrotem!Z cały szacunkiem dla Bolca ,ale na II to się nie zdarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
17 czerwca 2009r. o 23:44
lepiej dodać sobie tv łużyce do zakładek i oglądać z ich stronki niż takie małe okienko z gorszym doczytywaniem. i spokój jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cichy Bob niezalogowany
19 czerwca 2009r. o 0:36
Zauważyłem, że w pewnym momencie na forum zrobiło się anty telewizyjnie. No cóż... Prawdą jest, że programy są jakoś tak mało ciekawe. Ale co można wymagać od małej stacji telewizyjnej. Coś tam robią i widać, że się starają. W sumie to nie wnikam dlaczego tak jest marnie. Ostatnio to nawet się trochę pogorszyło i nie wiem dlaczego. Nalatujecie tutaj, że Bernard jest sam przeciwko całemu miastu. Poczytajcie sobie co się dzieje na II. Tam ciągle jadą po P.R. Portalu II nie obchodzi to, że dostaliśmy Honorową Flagę Europy za dobrą współpracę między miastami partnerskimi i sposób gospodarowania pieniędzmi unijnymi. Ich obchodzi to, że przez pomyłkę zawieszono flagę do góry nogami. Każdemu może się zdarzyć. Zawsze gdy P.R. (czy ktoś z jego otoczenia) popełni ludzki błąd, ten staje się błędem, za który muszą polecieć głowy.
Ludzie. Za kasę z unii mamy kino wyremontowane, piękny rynek. Buduje się Centrum Ceramiki. Masa rzeczy jest zrobiona za kasę z Unii. A kto to wszystko załatwia? Kasa sama nie przyjdzie. Trzeba pisać odpowiednie wnioski, a pracy nad nimi nikt nie dostrzega. Lepiej karcić. Ludzie z II „widzą drzazgę w oku P.R., a w swoich oczach belek nie widzą”.
Reasumując: Proponuję nie narzekać i nie marudzić jeśli się nie chce pomóc. Pewien gość William Penn powiedział: „Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy.”

Dla Bolec.info i Lucyce.info

Cichy Bob
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
19 czerwca 2009r. o 0:44
akurat w przypadku tej flagi, znikoma różnica, no ale zawsze jest. ale żeby za to minus i sensacja - przesada. szkoda, że zaproszony gość z Rady UE i jego otoczenie nie zauważyło, zdarza się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mea niezalogowany
7 września 2009r. o 9:45
jesli jestescie taka opiniotworcza i niezalezna telewizja i z pewnoscia zalezy wam na jako takiej renomie to bardzo prosze uaktualniajcie w internecie na biezaco swoje programy.w tym miescie sa jeszcze ludzie, ktorzy z checia obejrza owoce waszej pracy-jesli takie wystepuja:],bo moze ich nie ma ..i dlatego brak ich necie:P pozdrowienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.