Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prywatny żłobek w Bolesławcu

[email protected] niezalogowany
18 maja 2011r. o 0:42
witamy,

żłobek będzie otwarty od września 2011 (przy ul. Łukasiewicza)

pod koniec maja otwieramy stronę internetową, na której zamieścimy dokładny opis naszego żłobka oraz będzie możliwość wstępnej rezerwacji miejsc

w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy

pozdrawiamy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
18 maja 2011r. o 8:50
~ad. napisał(a): Kontola była w dniu , gdy dzieci były na Palcu Zabaw OLI. Czy mamy zostały wcześniej uprzedzone, że dzieci tam będą , czy to była niespodzianka?


Moje dziecko powiedziało, ze to niespodzianka za dobre sprawowanie!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
18 maja 2011r. o 8:54
a to Ci nagroda!!!
Rodzice zacznijcie więcej wymagać od opiekunów Własnych dzieci. Pamiętejcie, że nie wystarczy dać kasę i już po wszystkim, sama się przekonałam jak sa traktowane dzieci. Córka chodziła do kilku placówek, także wiem co piszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
18 maja 2011r. o 9:32
~mama napisał(a): a to Ci nagroda!!!
Rodzice zacznijcie więcej wymagać od opiekunów Własnych dzieci. Pamiętejcie, że nie wystarczy dać kasę i już po wszystkim, sama się przekonałam jak sa traktowane dzieci. Córka chodziła do kilku placówek, także wiem co piszę.


Jaką kasę ja nic za to nie płaciłam to przedszkole finansowało a moje dziecko było szczęśliwe że mogło tam być . I z tego co wiem to wszystkie grupy tam były uważam że to ładny gest ze strony przedszkola . A tu tylko biadolenie i biadolenie co za zawiść !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś niezalogowany
18 maja 2011r. o 9:34
[email protected] napisał(a): witamy,

żłobek będzie otwarty od września 2011 (przy ul. Łukasiewicza)

pod koniec maja otwieramy stronę internetową, na której zamieścimy dokładny opis naszego żłobka oraz będzie możliwość wstępnej rezerwacji miejsc

w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy

pozdrawiamy :)


Wstępna rezerwacja miejsc to chyba jakieś żarty ciekawe do czego jak tam nic nie ma , opis żłobka co mi po opisie ja chcę to widzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodzic niezalogowany
18 maja 2011r. o 9:46

Dzieciusie - I tu jest już śmiesznie bo tam nie ma kompletnie żadnej kontroli ani sanepidu ani kuratorium
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
[email protected] niezalogowany
18 maja 2011r. o 10:19
witam,

nasz złobek, bedzie pierwszą tego typu placówką w mieście, bedziemy mieli wpis do gminnego rejestru zlobkow i przedszkoli prowadzony przez Prezydenta Miasta,

wkrotce zaczynamy remont, i w zwiazku z duzym zainteresowaniem ze strony rodzicow chcemy robimy wstepna rezerwacje miejsc,

przez caly miesiac sierpien planujemy zrobic dni otwarte, tak aby kazdy rodzic mogl przyjsc i zobaczyc miejsce, w ktorym bedzie jego dziecko

nasza placowka będzie podlegała takim samym kontrolom jak placowki państwowe, zarowno ze strony UM jak i sanepidu czy strazy pozarnej

dzialamy wg. ustawy z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziećmi do lat 3 - chetnym rodzicom polecamy dokładne zapoznanie sie z ustawą


pozdrawiamy

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2129
#nataliax nieaktywny
18 maja 2011r. o 10:34
może być ciekawie..:)


ciekawe czy będą jakieś oferty pracy,,:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.