Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prywatny żłobek w Bolesławcu

~ niezalogowany
18 maja 2011r. o 10:35
~mama napisał(a):
~mama napisał(a): a to Ci nagroda!!!
Rodzice zacznijcie więcej wymagać od opiekunów Własnych dzieci. Pamiętejcie, że nie wystarczy dać kasę i już po wszystkim, sama się przekonałam jak sa traktowane dzieci. Córka chodziła do kilku placówek, także wiem co piszę.


Jaką kasę ja nic za to nie płaciłam to przedszkole finansowało a moje dziecko było szczęśliwe że mogło tam być . I z tego co wiem to wszystkie grupy tam były uważam że to ładny gest ze strony przedszkola . A tu tylko biadolenie i biadolenie co za zawiść !!!


Tak, wywieżli dzieciaki, bo był ku temu powód!!!
Kto zainteresowany to powinien być bardziej dociekliwy, cóz to zaskakujące nagrody przedszkole funduje.
Z tego co mi wiadomo to takie wyjscia powinny być wcześniej planowane i co najważniejsze RODZICE POWINNI WIEDZIEĆ GDZIE ICH DZIECI BĘDA W CIĄGU DNIA!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
18 maja 2011r. o 12:19
Ciekawe dlaczego nikt nie pisze o tym ze zostal zorganizowany festyn rodzinny na ktorym byly zbierane pieniadze na nasz dom dziecka czysta zawisc nic wiecej !!! az piana leci z ust :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
18 maja 2011r. o 12:19
Ciekawe dlaczego nikt nie pisze o tym ze zostal zorganizowany festyn rodzinny na ktorym byly zbierane pieniadze na nasz dom dziecka czysta zawisc nic wiecej !!! az piana leci z ust :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mamuśka niezalogowany
18 maja 2011r. o 13:14
Rzeczywiście festyn był fajny,ale mało rodziców przyszło,ale i tak uzbierało sie troszke pieniędzy na nasz bolesławiecki Dom Dziecka:)))
Co to wyjścia dzieci z przedszkola,to chyba tylko wycieczki organizowane poza teren Bolesławca powinny byc uzgadniane,bo nie wyobrażam sobie sytuacji,że panie z przedszkola pytaja sie wszystkich rodzicow czy moga wyjśc z dziećmi do parku.Dzis dzieciaczki tez były na wycieczce,wiem,bo widziałm całą grupe na rynku:)
Co do sanepidu,to nie znam sprawy,ale nie zauwazyłam,żeby w samym przedszkole było jakoś rażąco brudno,wiedziałam inne placówki w naszym miescie w o wiele gorszym stanie sanitarnym(patrz ubikacje szkole w SP nr 2).Samo przedszkole jest ładne i czyste,a nawet dobrze,że w czasie kontroli z Sanepidu nie było dzieci,bo i po co.Nie znam protokołu pokontrolnego,ale myslę,że tragedii nie było.Moja córa jest przedszkolem zachwycona i panią Marlenką...dzieci ją ubóstwiąją:)
Co jakis temat pojawi sie na forum to zaraz wszystkie wrony KRA,KRA...to juz jest żenujące,żeby nie napisac śmieszne.Pluć to każdy potrafi:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~giniolek niezalogowany
18 maja 2011r. o 13:22
A propos Lukasiewicza, wydaje mi sie, ze na podstawie Ustawy Zlobkowej nie da sie utworzyc czegos takiego, jak prywatny zlobek. Fizycznie niemozliwe. Dofinansowania nie bedzie i ceny na pewno duzo wyzsze niz w normalnym zlobku, wiec normalka. No chyba, ze pojda w ilosc, a to juz masakra. I znowu bedzie lipa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~justa niezalogowany
18 maja 2011r. o 13:30
Moim zdaniem również w przedszkolu jest czysto, chyba po to zostały zatrudnione tam Panie do sprzątania. Mój syn jest w grupie Pani Agnieszki, bardzo ją lubi. Z tego co przeczytałam na wywieszonej informacji w przedszkolu to na dzień mamy oraz dzień dziecka też są zaplanowane różne niespodzianki, min clown oraz dmuchane zamki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KTOS niezalogowany
18 maja 2011r. o 13:37
~giniolek napisał(a): A propos Lukasiewicza, wydaje mi sie, ze na podstawie Ustawy Zlobkowej nie da sie utworzyc czegos takiego, jak prywatny zlobek. Fizycznie niemozliwe. Dofinansowania nie bedzie i ceny na pewno duzo wyzsze niz w normalnym zlobku, wiec normalka. No chyba, ze pojda w ilosc, a to juz masakra. I znowu bedzie lipa!


nowy złobek który sie zacztyna reklamowac na łukasiewicza odwołuje rodziców do ustawy wg tej ustawy mozna miec maksymalnie 15 dzieci i ani jednego wiecej !! fizycznie jest to wykonalne otwierajac prawdziwy żłobek (calkowicie inne przepisy) a takieo na łukasiewicza w tym mrowkowcu nie mozna otworzyć .

Zmoderowano 24.06.2011 godz.21:58 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2011r. o 14:31
~ napisał(a): Ja korzystam z uslug Dzieciusiow i jestem zadowolona. Ostatnio są po małym remonciku wnetrza aby zabezpieczyc dzieci przed dostepem do szatni. Wszystko na swoim miejscu, panie bardzo mile z certyfikatem pierwszej pomocy pediatrycznej. Od maja mają również wyzywienie, wiec zachecam. Ceny moze odstraszaja na pierwszy rzut oka, ale liczac na spokojnie nie wydaje sie to wielki koszt, a przeciez mama dla swojego dziecka chce jak najlepiej. Uważam ze warto, ja tak zrobiłam.

Może i Ciebie nie odstraszają. Ale ja zarabiam 1170zł a 490 wydaję na dojazdy do pracy. Dla swojego dziecka jestem w stanie zrezygnować z wielu rzeczy, ale muszę też płacić rachunki i coś czasami jeść, a Twój post sugerować może że to kwestia wyboru, tylko i wyłącznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza