Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prywatny żłobek w Bolesławcu

~haaa niezalogowany
18 maja 2011r. o 14:33
to może nic nie otwierajmy,po co....matko,tak żle i tak niedobrze.Nikomu nie mozna dogodzić w tym mieście,a każda nowa inicjatywa jest tłumiona w zarodku i krytykowana.
Dore i 15 miejsc.Popytajcie się wśród znajomych ile osób jest chętnych na oddanie dziecka do żłobka,będzie na 100% więcej niż 15 osób.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2011r. o 15:08
~mama napisał(a): Ciekawe dlaczego nikt nie pisze o tym ze zostal zorganizowany festyn rodzinny na ktorym byly zbierane pieniadze na nasz dom dziecka czysta zawisc nic wiecej !!! az piana leci z ust :)


Wydaje mi się, ze nikomu tutaj nie leci piana z ust. Rodzice po prostu martwią się o swoje pociechy. Może przedszkole jest przepełnione i zabrano dzieciaki do sali zabaw Oli aby uniknąć pytań o brakujący personel????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mamuśka niezalogowany
18 maja 2011r. o 20:32
z tym musze sie zgodzić...zbyt mała liczba pań pilnujących w stosunku do liczy dzieci w przedszkolu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bleble niezalogowany
19 maja 2011r. o 13:24
Wydaje mi się, że personelu nie może brakować. Problem w tym, że można łączyć grupy i jedna nauczycielka musi pracować z prawie 60 dzieci. A ktoś inny na kwicie grupę prowadzi i bierze pieniążki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
19 maja 2011r. o 14:23
Drogi ble ble w tym przedszkolu pracuje 8 osob tak wiec posiadasz zle informacje ,moje dziecko tam chodzi! wiem doskonale ile jest grup ! , ile pan pracuje ! włacznie z tym ile łącznie jest dzieci - wiem to ponieważ co miesiac jest wywieszana lista z platnosciami wiec po co to wszystko . A to co piszesz to juz pomowienia Tak się zastanawiam dlaczego nikt nie pisze np o Oxpress moja corka tam chodziła i wypisalam ja juz po 2 miesiacach ale mialam mozliwosc wyboru dlatego jezeli rodzic jest niezadowolony moze zmienic przedszkole .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asia niezalogowany
19 maja 2011r. o 14:25
A ja odradzam Smerfiki tez zrezygnowalam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mala86 niezalogowany
19 maja 2011r. o 20:13
mojj synek chodzi na bankowa i jestem zadowolona bo on jest szczęśliwy :) Mysle ze o kazdym przedszkolu mozna cos napisac co rodzicom nie bedzie pasowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~william niezalogowany
21 maja 2011r. o 1:45
moim zdaniem, to wszyscy tu macie razcje, tylko zauwazcie gdzie tkwi problem: chcecie miec opiekę na poziomie to trzeba za nia wiecej zaplacic, jezeli sami nie chcecie, "bo wiadomo ze jest ciezko" to jedynym sposobem , aby to osiagnac jest zwrocenie sie do Władz Miasta o zwiekszenie dotacji na dziecko, macie do tego prawo, tylko trzeba wyjsc do ludzi i zaczac dzialac dla ludzi, a na pewno cos sie z tego rozwinie, chetnych zapraszam do rozmowy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima