Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lokal (sala) na wesele czy przyjęcie.

~byla panna mloda niezalogowany
20 września 2013r. o 23:28
Nasze wesele bylo 7 dni temu tak ze informacje sa swieze. Zapomnialam jeszcze napisac ze w poblizu jest hotelik "Pod Debem" z ktorym szef sali ma umowe i mozna skorzystac z miesc noclegowych dla gosci (cena tez bardzo przystepna).
Teraz z perspektywy moge powiedziec tak obdzwonilam i obejrzalam wszystko w promieniu ok50 km. od Boleslawca (ktory jak zwykle jest drogi !!!! jak Sopot nie przymierzajac i schodzi na psy) i wybralam co wybralam (bardzo tanio w porownaniu do B-ca) i jestem zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byla panna mloda niezalogowany
20 września 2013r. o 23:45
Wybaczcie ale wcielo moj poprzedni post i ten wyzej jest zakonczeniem tego co ponizej. Moze Was zaskocze ale ja polecam bardzo goraco restauracje i sale weselna SLONECZNA w Chocianowie ok. 30 km od Bolca w kierunku na Lubin. Cena bardzo przystepna bo ok.150 zl talerzyk z poprawinami.Z wlascicielem mozna dogadac sie o wszystkim np. ciasto (niektorzy karza sobie zamawiac w okreslonej cukierni ),alkohol kupi w hurcie jaki chcesz i ile chcesz, mozna samemu zakupic owoce takie jakie sie chce.Na ciasta przygotowane sa chlodnie. Jedzenia duzo nie do przejedzenia i BARDZO SMACZNE.Nawet preferencje (weganie, muzulmanka, wegetarianie) jest uwzgledniane i dla tych osob przygotowano inne posilki. Obsluga Super i sprawna.Przyjmuje zwroty alkoholu i odlicza od ceny talerzyka. Czysto.Wlasciciel jak z nim uzgodnisz to zalatwi WSZYSTKO na przyjcie weselne.POlecam i jeszcze raz polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5899
#pati84 nieaktywny
21 września 2013r. o 8:17
~byla panna mloda napisał(a): Wybaczcie ale wcielo moj poprzedni post i ten wyzej jest zakonczeniem tego co ponizej. Moze Was zaskocze ale ja polecam bardzo goraco restauracje i sale weselna SLONECZNA w Chocianowie ok. 30 km od Bolca w kierunku na Lubin. Cena bardzo przystepna bo ok.150 zl talerzyk z poprawinami.Z wlascicielem mozna dogadac sie o wszystkim np. ciasto (niektorzy karza sobie zamawiac w okreslonej cukierni ),alkohol kupi w hurcie jaki chcesz i ile chcesz, mozna samemu zakupic owoce takie jakie sie chce.Na ciasta przygotowane sa chlodnie. Jedzenia duzo nie do przejedzenia i BARDZO SMACZNE.Nawet preferencje (weganie, muzulmanka, wegetarianie) jest uwzgledniane i dla tych osob przygotowano inne posilki. Obsluga Super i sprawna.Przyjmuje zwroty alkoholu i odlicza od ceny talerzyka. Czysto.Wlasciciel jak z nim uzgodnisz to zalatwi WSZYSTKO na przyjcie weselne.POlecam i jeszcze raz polecam.


Myślę, że w okolicach Bolesławca ciężko jest znaleźć salę na takie większe (180 osób) wesele. Większość takich sal jest, że tak powiem "oklepana". Ale jeśli chodzi o tą SŁONECZNĄ to weszłam na ich stronkę, gdzie jest kilka zdjęć i jak dla mnie sala wygląda super :) Jeśli z szefem faktycznie idzie się dogadać tak jak piszesz, to sala warta jest obejrzenia i przedyskutowana kilku spraw :) I 30 km to też nie jest wcale tak daleko... A na ile osób robiliście tam wesele?

♥ Uwielbiam kłaść się z myślą, że mam dla kogo wstawać ♥
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
21 września 2013r. o 21:19
~:/ napisał(a): Witam...no przyznam sie ze czytam komentarze i mam dreszcze...termin ustalony, zaliczka wplacona, goscie powiadomieni, a tu.... :| serio tak zle w tym Gardenie? ktos byl tam ostatnio? jak jest? jejku nie chce zalowac pozniej do konca zycia, ze wybralam nie ten lokal :( ;(



I co zdecydowałaś? Masz jakieś inne opinie? Ja też zarezerwowałam tam salę i trochę się obawiam....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byla panna mloda niezalogowany
21 września 2013r. o 21:40
witam ponownie wesele bylo na 120 osob troche nie dojechalo, i wiecie ze wlasciciel odliczyl koszt talerzyka o te osoby.No tego to juz sie nie spodziewalismy :)Doliczono jedynie 2 osoby ktore w ostatnim dniu zrezygnowaly i tu trudno sie dziwic. Nie obchodzilo nas praktycznie nic sale tylko chcielismy udekorowac, alkohol zakupil w takiej cenie ze w zadnym Makro bysmy nie dostali, markowa wodka i dobre wino.I jeszcze raz powtarzam jedzonko Boze super,super.Szefa kuchni goscie nagrodzili brawami. Zeby tak wszyscy chcieli chciec a nie nadgryziony kotlet na poprawiny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panatuśka niezalogowany
22 września 2013r. o 14:48
Kochani my szukamy sali w okolicch Bolesławca, Legnicy, Złotoryji, z rozsądnymi cenami i najlepiej noclegami...Byliśmy w Dąbrówce, ale trochę Nas przeraziło, że Pani nie potrafiła Nam sprecyzować ceny. W Europie słyszałam, że jest trochę drogo. Może ktoś coś słyszał o Miłej w Złotoryji i ma namiary na U Huberta w Wilczym Lesie?Szukamy sali na ok. 110 osob:) Z góry dziękuję za informację! Oczywiście sobie zanotowałam informację z forum:) Co do Galerii to Pani z Opałkowej Caty Nam polecała ten lokal:) Acha i urzekła Nas Bielanka jednak ciut za daleko:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2013r. o 16:22
Zobacz tutaj:

http://biswesele.cba.pl/Sale_Weselne.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panatuśka niezalogowany
22 września 2013r. o 17:12
Dziękuję tylko widzę jedną:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza