Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lokal (sala) na wesele czy przyjęcie.

657
#agak nieaktywny
22 września 2013r. o 21:42
~Panatuśka napisał(a): Kochani my szukamy sali w okolicch Bolesławca, Legnicy, Złotoryji, z rozsądnymi cenami i najlepiej noclegami...Byliśmy w Dąbrówce, ale trochę Nas przeraziło, że Pani nie potrafiła Nam sprecyzować ceny. W Europie słyszałam, że jest trochę drogo. Może ktoś coś słyszał o Miłej w Złotoryji i ma namiary na U Huberta w Wilczym Lesie?Szukamy sali na ok. 110 osob:) Z góry dziękuję za informację! Oczywiście sobie zanotowałam informację z forum:) Co do Galerii to Pani z Opałkowej Caty Nam polecała ten lokal:) Acha i urzekła Nas Bielanka jednak ciut za daleko:/


Jak w okolicy Złotoryi, to polecam Pałac w Krotoszycach, miło wspominam :)
http://www.palackrotoszyce.pl/wesela/oferta-weselna-2013


Dopisane 22.09.2013r. o godz. 21:42:

Teraz przejrzałam ich ofertę cenową i muszę przyznać, że w porównaniu z salami w okolicy Bolca, to bardzo niskie ceny jak za taką jakość :)

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panatuśka niezalogowany
23 września 2013r. o 8:28
agak niestety ciut za drogo jak dla Nas....przede wszystkim drogi nocleg no i wesele:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panatuśka niezalogowany
23 września 2013r. o 8:33
Jka my chcemy we wrzesniu to nawet moze i by po tym 17 z tanszym menu by Nma pasowalo ale doliczajac tyle pieniedzy za poprawiny plus 100 zl za nocleg od osoby to w tych miejsach gdzie bylismy bylo rownie z klasa, a przede wszystkim te dodatki jak poprawiny i noclego byly tansze, takze o palacu w brunowie i rotoszycach moge zapomniec, bo nawet byloby mi szkoda pieniedzy na takie wytworne wesele. A ktos cos slyszal o palacu alberta w patnowku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2013r. o 9:12
anulka1073 napisał(a): SALA U HUBERTA !! WILCZY LAS!! :) polecamDopisane 14.08.2013r. o godz. 21:37:SALA U HUBERTA !! WILCZY LAS!! :) polecam


Również polecam!
Mili właściciele, fajna sala i przystępna cena.
To przeciwieństwo "EUROPY" w Kruszynie, gdzie właścicielka nakazuje zabrać ze sobą...butelki po imprezie... Szok!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pelasia niezalogowany
23 września 2013r. o 9:29
Witam serdecznie :)
Polecam Restaurację "Kaliber" przy jednostce wojskowej.
Byłam tam na komunii...pyszne jedzonko i miła obsługa :):):)
Z tego co wiem również ceny nie wywindowane :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
23 września 2013r. o 10:38
polecam Anabele naprawdę fajna sala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panatuśka niezalogowany
23 września 2013r. o 14:41
A czy ktoś ma namiar na u huberta?trochę się obawiam, że rto ktoś z ekipy tutaj tak głośno ich zachwala....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panatuśka niezalogowany
23 września 2013r. o 15:09
A jeszcze jakbyście mogli mi napisać coś wiecej o Bielance Romantica??:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima