Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lokal (sala) na wesele czy przyjęcie.

~Kara niezalogowany
23 września 2013r. o 22:04
A czy byl ktos moze na weselu w Brunowie i moze sie wypowiedziec? Z gory dziekuje za odp. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panatuśka niezalogowany
23 września 2013r. o 22:17
Moja fryzjerka czesała pannę młodą, która w Brunowie robiła, ktoś też już coś pisał, z tego co mówiła, że drogo, ale bardzo elegancko, nie wiem jak jedzonko niestety:/Ale niby allwarte ceny swojej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ELF niezalogowany
24 września 2013r. o 9:09
Nasze wesele było w Europie w Kruszynie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenia dużo i przede wszystkim najlepsze w okolicy, miła obsługa, piękna sala. Fakt butelki przywieźliśmy i zabraliśmy ale przecież były nasze, zabraliśmy też sporo jedzenia, które zostało poprawiny w domy były jeszcze w poniedziałek. Mile wspominam i gorąco POLECAM. !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2013r. o 9:19
~ELF napisał(a): Nasze wesele było w Europie w Kruszynie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenia dużo i przede wszystkim najlepsze w okolicy, miła obsługa, piękna sala. Fakt butelki przywieźliśmy i zabraliśmy ale przecież były nasze, zabraliśmy też sporo jedzenia, które zostało poprawiny w domy były jeszcze w poniedziałek. Mile wspominam i gorąco POLECAM. !! !!
też byłam w europie.i nigdy więcej nie pójdę.własciciel sądzi,że dwie kelnerki mogą obslużyć 130 gości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panatuśka niezalogowany
24 września 2013r. o 9:20
a jak z cenami w Europie razemz poprawinami i napojami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2013r. o 9:58
~ napisał(a): też byłam w europie.i nigdy więcej nie pójdę.własciciel sądzi,że dwie kelnerki mogą obslużyć 130 gości

Strasznie podzielone są informacjeo europie

Zmoderowano 24.09.2013 godz.21:10 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
24 września 2013r. o 12:37
Ja jakiś czas temu byłam na Barbórce w Brunowie i jedzonko było pyszne:)Nie wiem jak teraz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
24 września 2013r. o 15:07
W brunowie placi sie za osobe aktualna cena na stronie brunowa. Oprucz tego trzeba osobno kupic alkohol z napoi tylko cole bo reszta jest w cenie, ciasto i owoce tez na wlasna ręke. Moja ciocia wydala na wesele w brunowie 50 tys a po weselu nic z dań nie dostała do domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.