Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Drukarki - kupno i naprawa

525
#MX nieaktywny
11 maja 2011r. o 13:49
Drill napisał(a): Brother - jedyna słuszna opcja :P


hej, zapytam z czystej ciekawości - zakładając papier photo 10x15, ile zdjęć w najwyższej jakości można faktycznie wydrukować? i ile tuszy po jakiej cenie trzeba przy tym mieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mod niezalogowany
11 maja 2011r. o 14:47
~w potrzebie napisał(a): Wiecie może z własnych doświadczeń gdzie w Bolesławcu jest dobry serwis który zajmuje się drukarkami?


Zapraszam do dyskusji w jednym temacie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3916
#Madmar nieaktywny
13 maja 2011r. o 23:32
Wybór padł na Canona MP270.
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

http://badania-reklamy.com/?ref=118669
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~I niezalogowany
22 maja 2011r. o 22:15
mam problem z drukarka brothera, nie drukuje mi jeden kolor, pozostałe 3 działaja normalnie. wykonywalam juz wszystkie mozliwe czyszczenia i nic. wogole nie podaje koloru, poprzez czyszczenia zuzylam prawie cale tusze z innymi kolorami a ten ani drgnie. tusz jest nowy, kupilam nawet drugi i tamten tez nie dziala, w innej drukarce tego modelu dziala wiec problem nie tkwi w tuszu. gdzie moge naprawic ta drukarke w bolesławcu? , jest juz po gwarancji wiec nie mam co odsywac do serwisu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rekin niezalogowany
23 maja 2011r. o 11:48
Być może to wina przewodów idących z kasetki z tuszami do głowicy drukującej. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~serwisant niezalogowany
23 maja 2011r. o 12:23
uszkodzona głowica, naprawa nieopłacalna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5333
#lukaszz nieaktywny
23 maja 2011r. o 19:57
~serwisant napisał(a): uszkodzona głowica, naprawa nieopłacalna


Pozdrawiamy posiadaczy urządzeń Brother... hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
23 maja 2011r. o 20:10
Uszkodzoną głowice zrobią czasami na gwarancji - ale tak to jest jak ktoś wyłącza drukare z prądu. Podłaczyć i ma być podłączona non stop. Sama sobie czyści głowice itp.

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.