Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Drukarki - kupno i naprawa

~ niezalogowany
23 maja 2011r. o 20:49
Drill napisał(a): Uszkodzoną głowice zrobią czasami na gwarancji - ale tak to jest jak ktoś wyłącza drukare z prądu. Podłaczyć i ma być podłączona non stop. Sama sobie czyści głowice itp.

sa jakies płyny do odmakania głowic, czyscil tak juz ktos?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2011r. o 14:51
up
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrew niezalogowany
19 czerwca 2011r. o 13:02
Czy ktoś mógłby mi polecić dobry zakład zajmujący się w Bolesławcu czyszczeniem drukarek (posiadam HP 1500). Dawno jej nie używałem, i coś chyba trochę przyschła, a nie mam czasu sam się tym zająć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2011r. o 14:07
Gdy ktoś potrzebuje :)
http://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=9&act=showtopic&topic=53094&strona=11
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1593
#lukassan nieaktywny
19 czerwca 2011r. o 20:14
Witam :)
A jaką drukarkę polecacie do drukowania w kolorze tzn 90% to zdjęcia.
Słyszałem opinie że lepiej jest kupić drukarkę w której każdy kolor wymieniany jest oddzielnie, a nie jako jeden, no i musi mieć dwa czarne. Taką opcje maja drukarki Canon i właśnie nad tą firmą się zastanawiam. Jednak przed zakupem chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej od osób które mają na ten temat jakąś wiedzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
19 czerwca 2011r. o 20:53
gdzieś się kręcił taki temat już, najtaniej wychodzi atramentówka przerobiona na zewnętrzne zbiorniki z poszczególnymi tuszami w butelkach, w praktyce zamiast zwykłego cartridga masz taki z wyprowadzonymi rurkami zastsającymi tusz z zew. butelek większej pojemności. Problem z przerobieniem jest taki, że musi być wszystko szczelnie wykonane, żeby ssało, no i nie każda marka jest do tego kompatybilna. Zastanów się też nad papierem, bo foto papier też kosztuje, przelicz, sprawdź, czy nie taniej będzie wysłać zdjęcia do druku i odebrać na poczcie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1593
#lukassan nieaktywny
19 czerwca 2011r. o 21:42
MX napisał(a): gdzieś się kręcił taki temat już, najtaniej wychodzi atramentówka przerobiona na zewnętrzne zbiorniki z poszczególnymi tuszami w butelkach, w praktyce zamiast zwykłego cartridga masz taki z wyprowadzonymi rurkami zastsającymi tusz z zew. butelek większej pojemności. Problem z przerobieniem jest taki, że musi być wszystko szczelnie wykonane, żeby ssało, no i nie każda marka jest do tego kompatybilna. Zastanów się też nad papierem, bo foto papier też kosztuje, przelicz, sprawdź, czy nie taniej będzie wysłać zdjęcia do druku i odebrać na poczcie..

nie chodzi mi MX o jakieś przerabianie a mianowicie o to ze podobno do zdjęć są lepsze drukarki które maja 3 oddzielne cartidge do koloru i dodatkowy czarny, niż jeden cartridg z 3 razem. gdyż jeden kolor się wyczerpie kupujesz jeden co praktycznie daje 1/3ceny, a w ten zespolony 3 komorowym musisz wymienić cały. ja i tak będę bazował na oryginałach a nie na jakiś tam strzykawkach bo mi się to nie opłaci i tak samo z papierem foto formatów A4.
dlatego proszę napiszcie co możecie mi polecić, która drukuje ładnie zdjęcia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2708
#Anonim2708 nieaktywny
20 czerwca 2011r. o 7:29
lukassan napisał(a): Witam :)
A jaką drukarkę polecacie do drukowania w kolorze tzn 90% to zdjęcia.
Słyszałem opinie że lepiej jest kupić drukarkę w której każdy kolor wymieniany jest oddzielnie, a nie jako jeden, no i musi mieć dwa czarne. Taką opcje maja drukarki Canon i właśnie nad tą firmą się zastanawiam. Jednak przed zakupem chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej od osób które mają na ten temat jakąś wiedzę.

Epsony też mają oddzielne kolory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.