Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

~~ja niezalogowany
3 lutego 2017r. o 18:46
Lekarz prowadzący nie musi pracować w szpitalu w którym zamierzasz rodzić.wiadomo zawsze to lepiej jakby pracował bo można się dogadać jeśli się chce aby ten lekarz był przy porodzie.Ja wybrałam Downara ze względu na to jakim jest lekarzem chociaż jeszcze nawet nie wiem czy odbiera porodu i gdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
3 lutego 2017r. o 18:47
Lekarz prowadzący nie musi pracować w szpitalu w którym zamierzasz rodzić.wiadomo zawsze to lepiej jakby pracował bo można się dogadać jeśli się chce aby ten lekarz był przy porodzie.Ja wybrałam Downara ze względu na to jakim jest lekarzem chociaż jeszcze nawet nie wiem czy odbiera porodu i gdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gin niezalogowany
3 lutego 2017r. o 19:14
~~ja napisał(a): Lekarz prowadzący nie musi pracować w szpitalu w którym zamierzasz rodzić.wiadomo zawsze to lepiej jakby pracował bo można się dogadać jeśli się chce aby ten lekarz był przy porodzie.Ja wybrałam Downara ze względu na to jakim jest lekarzem chociaż jeszcze nawet nie wiem czy odbiera porodu i gdzie.



Porodu fizjologicznego to ani on ani żaden lekarz nie odbiera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~inka niezalogowany
22 lutego 2017r. o 5:37
Jasne tylko jeśli lekarz jest ze szpitala to troszkę inaczej pacjentka jest traktowana...
Jakie opinie obecnie na temat Pani ordynator? Czy polecacie prywatne wizyty? Jestem przed wyborem lekarza do prowadzenia ciąży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
22 lutego 2017r. o 9:02
Kto mial cc na zyczenie? Gdzie znalezc odpowiedniego lekarza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nina niezalogowany
26 lutego 2017r. o 11:21
Gdzie najszybciej w Boleslawcu wykonam badanie bhcg? I jaka cena mniej więcej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
26 lutego 2017r. o 16:12
Na Jeleniogorskiej w labolatorium. Wynik tego samego dnia. Cena 25zl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aaa niezalogowany
1 marca 2017r. o 18:31
Wybieram się na wizytę do doktora Bartkowiaka,jakie są opinie o nim?Chodzi ktoś na nfz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.