Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

~~xxx niezalogowany
1 marca 2017r. o 19:52
Odradzam Bartkowiaka!!! Byłam jego długoletnią pacjentka. Zmieniłam na Downara-Zapolskiego i dzięki temu jestem w ciąży. A Bartkowiak zmarnował tylko mój czas i pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15682
#dsmc nieaktywny
8 marca 2017r. o 8:36
A ja długo szukałam takiego który założy mi wkładkę levosert i nie znalazłam w naszym mieście, są owszem spece od antykoncepcji ale 1000zł to dla mnie za drogo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6948
#izhmash nieaktywny
28 marca 2017r. o 21:17
Ginekolog na nfz jest nie warty zaufania.
Boje się tych z nfz lekarzy bo juz nie raz się na nich zawiodłam ,a muszę się badać bardzo często . Trzeba poprostu trafic na dobry dzień takiego lekarza z przychodni bo jak nie to pojadą sobie z tobą jak z gówn...
Pierwsze badanie aby potwierdzic czy jestem w ciąży spotkałam się z wlasnymi poglądami lekarza ze ciaza to nie choroba i nawet nie zrobila należytego badania usg bo po co, horbanowiczowa odkładala wszystko na pozniej zero skierowan na badania , po czym później znalazłam sie u prywatnego lekarza i warto.
horbanowiczowej nie polecam wręcz odradzam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do dsmc niezalogowany
28 marca 2017r. o 21:23
Ten konował potrafi tylko co ładniejsze po cyckach wymacać i robić dwuznaczne uwagi i propozycje. Macie lekarzy kobiety to chodźcie do nich a nie tyłkami swiecicie przed jakimiś zbokami! Który normalny facet zostaje ginekologiem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 marca 2017r. o 14:10
dobry ginekolog powinien mieć ręce pianisty czyli długie palce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~iga niezalogowany
29 marca 2017r. o 18:00
a co sądzicie o dr Kaczurowskiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~magda niezalogowany
31 marca 2017r. o 12:14
Hej. Polecicie mi co mam zrobić? Czeka mnie zabieg konizacji niestety.... co będzie lepszym rozwiązaniem zabieg w Bolesławcu u dr szwaj czy we Lwowku u downar a. Plissss pomóżcie mi bo dostałam od mojej lekarki rade żebym poszła do szwaj ale nie jestem przekonana...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a niezalogowany
31 marca 2017r. o 15:33
~~xxx napisał(a): Odradzam Bartkowiaka!!! Byłam jego długoletnią pacjentka. Zmieniłam na Downara-Zapolskiego i dzięki temu jestem w ciąży. A Bartkowiak zmarnował tylko mój czas i pieniądze.


hahaha jakbym swoją historię widziała, pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza