Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Świadkowie dziwnych zdarzeń

5945
#d1sola nieaktywny
11 grudnia 2011r. o 22:36
szaryman musialem to napisać.
Jesteś pierwszą osobą jaką spotkałem która ma takie same poglądy jak ja.
Nie wiem jak to napisać nawet ale tak jak bym czytał własną wypowiedź.
Myślałem, że tylko ja mam takie podejście do informajcji i świata.
Rewelacja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wstydliwa:) niezalogowany
11 grudnia 2011r. o 23:09
wcale nie jesteście ododosobnieni w swoich poglądach,wielu ludzi tak mysli,ale tylko nieliczni mówia o tym głośno...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2011r. o 23:35
Dlaczego, czyżby wstydzili sie swoich poglądow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5432
#mamakarola nieaktywny
11 grudnia 2011r. o 23:57
Chyba dlatego,że na tym forum każdy jest obśmiewany i krytykowany z byle powodu :> Tak dla zabawy. Miłej nocki. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8020
#PrzystojnyKawaler nieaktywny
12 grudnia 2011r. o 17:13
tutaj podaje link na kanal you tub a ktorym to sa filmiki z poszukiwan :) fajne są niektore wiec polecam

&feature=BFa&list=UL7GF__wHS134&lf=mfu_in_order
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4885
#Anonim4886 nieaktywny
12 grudnia 2011r. o 23:47
mamakarola napisał(a): Chyba dlatego,że na tym forum każdy jest obśmiewany i krytykowany z byle powodu :> Tak dla zabawy. Miłej nocki. Pozdrawiam

Mnóstwo ludzi ma przeróżne problemy emocjonalne, a forum daje poczucie siły biorące się ze złudnej anonimowości.
A zbytnia pewność siebie najczęściej czyni z ludzi krety.nów.

Po prostu... nie należy przejmować się klikaczami.
Oni śpią.



Ciekawie o Wrocławiu
&feature=related



I też ciekawe, trochę poza tematem, chociaż o bunkrach też tam mowa.
I że tak nie za bardzo one dla Nas - ludzi.

&feature=related




A na noc...

Coś niezwykłego...

Ziemia ciągle Nam "śpiewa"
&feature=player_embedded
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2011r. o 0:21
To muzyka sfer :*

A prześmiewcy boją się Was, nie dajcie im satysfakcji ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 grudnia 2011r. o 11:00
d1sola napisał(a): szaryman musialem to napisać.
Jesteś pierwszą osobą jaką spotkałem która ma takie same poglądy jak ja.
Nie wiem jak to napisać nawet ale tak jak bym czytał własną wypowiedź.
Myślałem, że tylko ja mam takie podejście do informajcji i świata.
Rewelacja

Lepiej bym tego nie napisał. Osobiście obudziłem się jakieś dwa lata temu , w czterdziestym czwartym roku życia , zaraz po przebudzeniu pojawiła się miłość , która zainspirowała mnie wczoraj do przeczytania słów Szarymana. Panowie , na pochybel TiVi. Istoty ludzkie , zgodnie z Wolą Stwórcy, niosące w sobie " Światło " przetrwają , na złość Hitlerowi i jego protoplastom rodem z Egiptu , bądź z Sumerii. Szarymanie myślę , że powinniśmy wypić piwo... za wspólnotę myślenia bez szukania sensacji.:)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza