Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

USG u Bolesławcu

7023
#AS2 nieaktywny
9 stycznia 2012r. o 12:15
Gdzie w Bolesławcu znajdę dobry prywatny gabinet USG?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2012r. o 12:24
Małgorzta Marszałek na Wańkowicza, prywatnie zrobisz też w przyszpitalnej pracowni diagnostyki obrazowej, zobacz też w Provicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7023
#AS2 nieaktywny
9 stycznia 2012r. o 12:29
Dzwoniłam do gabinetu p.Marszałek, niestety nikt nie odbiera telefonu...może mam zły numer...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a. niezalogowany
9 stycznia 2012r. o 12:46
Ona tam tylko przyjmuje, a nie mieszka-stąd trudno się dodzwonić, Pracuje też w szpitalu. Więc po prostu musiałabyś wiedzieć, kiedy przyjmuje i jest w gabinecie, żeby mogła odebrać telefon...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7023
#AS2 nieaktywny
9 stycznia 2012r. o 12:48
Aha, OK:) Dziękuję:) Zadzwoniłam też do Provity,także mają tam USG,więc dziękuję za naprowadzenie:) Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a. niezalogowany
9 stycznia 2012r. o 12:48
Znalazłam komórkę do niej, ale nie wiem, czy aktualna:
502-316-132
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a. niezalogowany
9 stycznia 2012r. o 12:49
Trzymam kciuki, dużo zdrówka i radzę też udać się do szpitala, do Enel Medu, czy jak oni się tam dziś nazywają-tam robią wszelkie takie badania również prywatnie i również wykonuje je m.in. pani Marszałek!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2012r. o 17:47
~a. napisał(a): Znalazłam komórkę do niej, ale nie wiem, czy aktualna:
502-316-132
komórka aktualna...tylko trzeba się rejestrowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego