Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

USG u Bolesławcu

~MARZUNIIA niezalogowany
10 stycznia 2012r. o 15:55
a wiecie moze w jakich godzinach przyjmuje pani Marszałek? nie moge sie dodzwonić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~michalpl niezalogowany
10 stycznia 2012r. o 20:53
tez sie do niej wybieram, ale w tym tygodniu juz nie ma wolnych miejsc:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JG niezalogowany
11 stycznia 2012r. o 9:42
do usg na Mickiewicza 606-750-679- prywatnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
4 lutego 2012r. o 20:32
~lady maga napisał(a): Witam. Gdzie można zrobić prywatnie usg stawu kolanowego w bolesławcu lub w pobliżu????
Ja miałem robione USG stawu kolanowego u dr. Ośki. Ma on gabinet w budynku Chumedu.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2012r. o 20:47
AS2 napisał(a): Gdzie w Bolesławcu znajdę dobry prywatny gabinet USG?

http://www.stomadent.pl/?page_id=215
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiem niezalogowany
4 lutego 2012r. o 20:50
tylko p. Marszałek !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda niezalogowany
5 września 2012r. o 12:37
w stomadencie nie robia usg kolana-tak mi powiedziano w rejestracji wiec kogos jeszcze poleciacie oprocz pani Marszałek, bo zalezy mi na jak najszybszym terminie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2012r. o 12:42
dr Marszałek 502 316 132, 75 732 81 23 , 75 734 41 23 tylko rano ok 7.00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.