Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

USG u Bolesławcu

2884
ela
5 września 2012r. o 14:16
~JG napisał(a): do usg na Mickiewicza 606-750-679- prywatnie

To do doktora Bogusława R.
Jeszcze doktor Ośko przyjmuje w Chumedzie.


Dopisane 05.09.2012r. o godz. 14:16:

Po południu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
5 września 2012r. o 21:36
~magda napisał(a): w stomadencie nie robia usg kolana-tak mi powiedziano w rejestracji wiec kogos jeszcze poleciacie oprocz pani Marszałek, bo zalezy mi na jak najszybszym terminie


Jeśli chcesz, żeby to USG było wiarygodne to jednak polecam panią Marszałek :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda niezalogowany
10 września 2012r. o 12:19
~ napisał(a): czy ktos z was robił zdiecia rtg bądz usg a może korzystal z innych usług pracowni voxel na jeleniogórskiej? Pytam bo ceny sa nizsze niż w stomadencie i na "mieście", ale czy warto? Ja w kazdym bądz razie chyba zaryzykuje wkoncu zdiecie chyba zle zrobić nie mozna:-)??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 14:16
odświeżam temat: czy poza dr Ośko w chumedzie ktoś jeszcze wykonuje porządnie usg stawu kolanowego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PAULA niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 15:45
Małgorzata Marszałek najlepsze usg dokladne i 80 zł o ile sie nie myle a trwa z dobra godzine tak dokładnie je robi wiec polecam szczerze!! pani Małgorzata Marszałek

Zmoderowano 27.01.2013 godz.19:29 - powód: caps lock (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 21:42
P. Marszałek jest najlepszą specjalistką w robieniu usg. Wiem, z własnego doświadczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 23:59
bardzo dziękuję za tak szybkie odpowiedzi. pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krywoj niezalogowany
5 lutego 2013r. o 8:36
Co z tego,że najlepsza.Od kilku dni próbuję się dodzwonić i niestety nikt nie odbiera,nie zostawili żadnej informacji,zle traktują pacjenta,a bardzo mi zależy na zrobieniu USG.Sprobuję jeszcze się dodzwonić,mam nadzieję,że wystarczy mi cierpliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.