Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pobieraczek

~anka` niezalogowany
11 lutego 2013r. o 12:17
ja samego faktu rejestracji nie kojarzę ale wszystkie moje dane dane znali ,a nic nie pobieram i nigdy nie pobierałam także mogę zgonić ewentualnie na moje dziecko no ale że nie pełnoletnie to ja za niego odpowiadam....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 12:31
Trochę poszperałam po necie i faktycznie to przedsądowe wezwanie oleję. Mam nawet ochote zadzwonić pod podany numer,ale moge za dużo nazwyzywać. Miałam ponad dwa lata spokoju i dzis na swojej poczcie jak zobaczyłam takie pismo trochę się wystraszyłam. Mam tylko nadzieję że nie trafię na listę KRD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anka` niezalogowany
11 lutego 2013r. o 12:35
widać że to za krec iści naciągacze i nie warto im płacić tym bardziej że jak widać drażą nawet po kilka lat...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Slim niezalogowany
11 lutego 2013r. o 12:35
Nie ma się czym martwić. Przede wszystkim zignorować wszelkie pisma i maile wzywające do zapłaty i broń Boże nic im nie płacić. Na tym powinno się to skończyć. Ewentualnie może pani wysłać im maila z rezygnacją i prośbą o usunięcie z portalu swojego profilu. Oczywiście w teorii mogą Panią pozwać do sądu i może nawet udałoby im się wygrać .. ale ... nie robią tego bo wiedzą, że na głowie siedzi im UOKiK, a sam portal to siedlisko nielegalnych plików więc idąc do sądu sami się wystawiają do strzału. Nie ma się czym przejmować :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2504
#Irmisiek nieaktywny
11 lutego 2013r. o 20:37
~ napisał(a):


"meile z pogruszką " ? czyli z tym co po gruszce zostało?:D
"do 7 dni idzie do sadu"-wiadomo ,że jak po gruszkę to do sadu ,a gdzież by indziej?


-pisze się: pogróżka,maile z pogróżką :p



Proponuje rozdawanie bezpłatnych słowników języka ojczystego, tutaj w Bolesławcu. :]

"Za żadną cenę nie dam wam mojej ojczyzny, jej nigdy nie pozbędę się bez woli walki"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 21:41
dostalem to samo.....


Dnia 30.04.2010 o godzinie 10:09:24 przy użyciu stacji roboczej o adresie IP: 94.00.....zamówił Pan w serwisie Pobieraczek.pl usługę dostępu do serwerów Usenet w pakiecie Pobieraczek5 i pomimo wysłanych wezwań do wywiązania się z warunków zawartej umowy, zamówiona usługa nie została do dnia dzisiejszego w sposób całkowity opłacona. Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że pomiędzy Panem a Spółką Eller Service S.C. doszło do zawarcia umowy na mocy ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204). Podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl oświadczył Pan, iż zapoznał się oraz w całości zaakceptował postanowienia obowiązującego regulaminu świadczenia usług "Usenet". W razie niezadowolenia z usługi miał Pan obowiązek w ciągu 10 dni odstąpić od zawartej umowy i zrezygnować z przygotowanego dla Pana konta, pod rygorem obowiązku uiszczenia kary umownej stanowiącej równowartość 100 USD, ustalanej według średniego kursu NBP z pierwszego dnia miesiąca wymagalności roszczenia odszkodowawczego (§ 6 ust. 3 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010).
Pragnę poinformować, iż rezultatem wewnętrznego postępowania wyjaśniającego oraz weryfikacyjnego jest uzasadnione podejrzenie, że podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl zostały podane nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe. Warto nadmienić, iż zgodnie z art. 286. § 1. Kodeksu Karnego (Dz. U. Nr 88 poz. 553), podawanie fałszywych danych osobowych mające na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy nosi przesłankę oszustwa i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Mając na uwadze powyższe pragnę zawiadomić, iż podanie nieprawdziwych danych, może stanowić przesłankę do zawiadomienia właściwych organów ścigania oraz wszczęcia postępowania karnego.
Na dzień 31.01.2013 kwota 94.80zł w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym wzywam Pana do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu powstałego wskutek zamówienia usługi Pobieraczek5 (12 miesięczny pakiet) w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania.
Wszelkie wpłaty należy kierować na następujący rachunek bankowy:
Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Adres odbiorcy: Al. Niepodległości 658/3, 81-854 Sopot
Tytuł przelewu: PWE/20100430/483443
Gotowy blankiet wpłaty może Pan wygenerować pod adresem https://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=uaVazGv3IJg6dOya6jq5NWJeEA%3D%3D
W sytuacji braku wpłaty wyżej wymienionej kwoty informacja o zadłużeniu może zostać ujawniona w Krajowym Rejestrze Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA, na podstawie Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530).

Jednocześnie informujemy, że dłużnicy notowani w Krajowym Rejestrze Długów, zgodnie z art. 24 ust. 2 Ustawy, mają utrudniony dostęp do usług finansowych (kredytów, leasingu, sprzedaży ratalnej), usług telekomunikacyjnych i multimedialnych (możliwość kupna telefonu w abonamencie, zawarcia umowy na szerokopasmowy dostęp do Internetu, telewizję kablową i satelitarną), wynajmu nieruchomości (np.: mieszkania, biura, magazynu, placu) i wielu innych.
Dowód wpłaty oraz wszelkie pytania proszę kierować na adres poczty elektronicznej: [email protected]
W przypadku pytań proszę o kontakt:
tel. 58 553 20 00, fax: 58 553 21 00

Z poważaniem,

Marek Jaworski
Biuro Windykacji Prawnej
Wysłałem im w odpowiedzi to ...wiecej sie nie odezwali...:)
nigdy nie podpisałem zadnej umowy z panstwem o swiadczenie jakichkolwiek usług .
poza tym wysłaliscie pismo elektroniczne po prawie 3 latach i wydaje sie wam ze naciagniecie kogoś na pieniadze?
jesli jeszcze raz otrzymam od was jakiekolwiek wezwanie do zapłaty zgłosze ta sprawe do prokuratury o próbe wyłudzenia .
znam wielu reprezentantów kancelarii prawnych zarówno w warszawie jak i w innych miastach polski z racji podejmowania studiów prawniczych. zapewniam ,iz nie pozostawia suchej nitki na waszej "szemranej" pseudo-organizacji stworzonej wyłącznie do okradania naiwnych i niczego nie podejrzewajacych uczciwych ludzi.
mam nadzieje ,ze to nasz ostatni kontakt w tej sprawie.
wymagam tez usuniecia wszelkich danych zwiazanych z moją osobą.
;)

Zmoderowano 11.02.2013 godz.22:21 - powód: caps lock (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnieszka niezalogowany
11 lutego 2013r. o 22:07
Oświadczenia o unieważnieniu umowy

Mając na względzie Państwa wezwanie do zapłaty, uprzejmie informuję, iż w związku ze stosowaniem przez Państwa nieuczciwej praktyki rynkowej polegającej na działaniu wprowadzającym mnie w błąd w zakresie odpłatnego charakteru umowy i okresu jej trwania, przez co mogłem podjąć decyzję, której bym nie podjął, jeśli zostałbym w sposób prawidłowy poinformowany o warunkach zawarcia umowy, żądam – na podstawie art. 12 ust. 1 pkt 4 w zw. z art. 5 ust. 1 i ust 3 pkt 2 w zw. z art. 4 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym – natychmiastowego unieważnienia umowy. Stosowanie przedmiotowej praktyki potwierdzone zostało decyzją Prezesa UOKiK z dnia 31 marca 2010 r. – RWR-6/2010.

Unieważniając umowę, zwracam się również z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w zw. z art. 35 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych).

Z poważaniem

(wpisać swoje dane jak znajdują się w wezwaniu do zapłaty)

Podziel się artykułem!
mój mąż dostał list "straszak" ale wysłałam w jego imieniu takie pismo i na razie cicho :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10388
#Awlik nieaktywny
12 lutego 2013r. o 10:51
Jakis czas temu natknałem sie na internecie na jakis zbiorowy pozew, który kierowany był własnie do pobieraczka, troche poczytalem, bo nie ukrywam,ze sam miałem z nimi problemy. Ludzi płacili im zastraszani sadami, a wrzeczywistosci nie powinni, bo ich regulamin, był zle zformułowany ( tyle zapamietałem z wypowiedzi jakiegos radcy prawnego) jak znajde strone to wkleje link.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima