Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Pobieraczek

7963
#Preciosa89 nieaktywny
12 lutego 2013r. o 11:02
ja dostalam maila wlasnie przedsadowo wezwanie do zaplaty i to bylo jakis rok albo dwa temu i nie wplacilam w ogole to mialam w d*** to sie od krec ali i juz wiecej nie pisza mam spookoj swiety ...e naciagacze frajerow to niech se gdzie indziej szukaja a nie w bc ;)

Zastosowana autokorekta


Ruda® • La Mariposa •
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gienek niezalogowany
12 lutego 2013r. o 11:39
Wielu tutaj jest świetnych doradców walki prawnej z Pobieraczkiem, dziwne tylko,że tak świetnie zorientowani w niuansach prawnych sami uwikłali się i "wpadli" w sieć zastawioną przez Pobieraczka.pl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10388
#Awlik nieaktywny
12 lutego 2013r. o 12:09
Człowiek dopiero zaczyna sie interesowac tematem, kiedy taki go dotyczy, a tych którzy sie nabrali jest naprawde wielu, i nie wiem czy to świadczy o ich głupocie, naiwności czy checi pozbycia sie problemu poprzez zapłacenie. Nie ma co oceniać , trzeba tępić ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 19:51
mi jakies 2-3 lata temu dostawalam mailowo upomnienia, później pocztą straszyli... nie zapłacilam nic i dali spokój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarzabek niezalogowany
12 lutego 2013r. o 20:02
też miałem problem z nimi!
sprawa ma się tak! NIC NIE PŁACIĆ ZŁODZIEJĄ !! !! !!

na tvn kiedyś było o tym i prawnik też mówił żęby nie płacić bo nikogo do sądu nie podadzą bo sami pliki przechowują a co więcej rozpowszechniają NIE LEGALNIE. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Syla niezalogowany
10 marca 2013r. o 21:29
Ja też dziś dostałam po roku przerwy z ich strony wezwanie. Trochę się zaniepokoiłam bo tak wygląda

PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY

Szanowna Pani

Niniejszym zawiadamiam, iż Spółka Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, która jest właścicielem serwisu Pobieraczek.pl, korzystając z usług Kancelarii Konsens SA podjęła skuteczne działania prawne w celu wyegzekwowania od Pani zaległej należności w wysokości 94.80zł. Wspólnikom Spółki przysługuje wobec Pani roszczenie odszkodowawcze z tytułu niewywiązania się przez Pani z warunków zawartej umowy (§ 4 ust.1 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010). Jednocześnie informuję, iż w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, Spółka Eller Service S.C. wystąpi o zasądzenie od Pani kary umownej w wysokości 310,17zł tytułem nie wywiązania się przez Panią z warunków zawartej umowy.

Dnia 26.03.2012 o godzinie 16:49:29 przy użyciu stacji roboczej o adresie IP: (mój nr) zamówiła Pani w serwisie Pobieraczek.pl usługę dostępu do serwerów Usenet w pakiecie Pobieraczek5 i pomimo wysłanych wezwań do wywiązania się z warunków zawartej umowy, zamówiona usługa nie została do dnia dzisiejszego w sposób całkowity opłacona. Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że pomiędzy Panią a Spółką Eller Service S.C. doszło do zawarcia umowy na mocy ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204). Podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl oświadczyła Pani, iż zapoznała się oraz w całości zaakceptowała postanowienia obowiązującego regulaminu świadczenia usług "Usenet". W razie niezadowolenia z usługi miała Pani obowiązek w ciągu 10 dni odstąpić od zawartej umowy i zrezygnować z przygotowanego dla Pani konta, pod rygorem obowiązku uiszczenia kary umownej stanowiącej równowartość 100 USD, ustalanej według średniego kursu NBP z pierwszego dnia miesiąca wymagalności roszczenia odszkodowawczego (§ 6 ust. 3 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010).

Pragnę poinformować, iż rezultatem wewnętrznego postępowania wyjaśniającego oraz weryfikacyjnego jest uzasadnione podejrzenie, że podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl zostały podane nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe. Warto nadmienić, iż zgodnie z art. 286. § 1. Kodeksu Karnego (Dz. U. Nr 88 poz. 553), podawanie fałszywych danych osobowych mające na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy nosi przesłankę oszustwa i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Mając na uwadze powyższe pragnę zawiadomić, iż podanie nieprawdziwych danych, może stanowić przesłankę do zawiadomienia właściwych organów ścigania oraz wszczęcia postępowania karnego.

Na dzień 10.03.2013 kwota 94.80zł w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym wzywam Panią do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu powstałego wskutek zamówienia usługi Pobieraczek5 (12 miesięczny pakiet) w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania.

Wszelkie wpłaty należy kierować na następujący rachunek bankowy:
Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Adres odbiorcy: Al. Niepodległości 658/3, 81-854 Sopot
Tytuł przelewu: PWE/20120326/2281221

Gotowy blankiet wpłaty może Pani wygenerować pod adresem https://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=uaVazGv3IJo6c%2B2c6jyzPmdYEcs%3D

W sytuacji braku wpłaty wyżej wymienionej kwoty informacja o zadłużeniu może zostać ujawniona w Biurze Informacji Gospodarczej, na podstawie Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530).

Jednocześnie informujemy, że dłużnicy notowani w Biurze Informacji Gospodarczej, zgodnie z art. 24 ust. 2 Ustawy, mają utrudniony dostęp do usług finansowych (kredytów, leasingu, sprzedaży ratalnej), usług telekomunikacyjnych i multimedialnych (możliwość kupna telefonu w abonamencie, zawarcia umowy na szerokopasmowy dostęp do Internetu, telewizję kablową i satelitarną), wynajmu nieruchomości (np.: mieszkania, biura, magazynu, placu) i wielu innych.

Dowód wpłaty oraz wszelkie pytania proszę kierować na adres poczty elektronicznej: [email protected]

W przypadku pytań proszę o kontakt:
tel. 58 553 20 00, fax: 58 553 21 00

Z poważaniem,

Marek Jaworski
Biuro Windykacji Prawnej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4669
#Shakur nieaktywny
10 marca 2013r. o 22:02
Śmiało to olej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Amnesty niezalogowany
10 marca 2013r. o 22:10
dokładny standarcik pisemka. troche straszonka karą wiezienia ze niby nieprawdziwe lub niepelne dane....
nie rozumiem tylko jednego. za nielegalne rozpowszechnianie i udostepnianie plikow niby przewiduja jakies kary i sankcje...tutaj ewidentnie szemrana firma bazujaca na wprowadzaniu ludzi w błąd i bez mrugniecia okiem wyłudzająca pieniadze od ludzi,mało tego ZASTRASZAJACA nieswiadomych ludzi ! I co robi nasza policja,prokuratura,urzad ochrony konsumenta - NIC ! Bylo troche szumu ,że niby nielegalnie,ze trzeba zrobic porzadek ze tak byc nie moze ...a pierdzielony Pobieraczek (czytaj. naciagaczek) dalej jak gdyby nic sie nie stało wali ludzi na kase az dym idzie.
Pytam sie was - kiedy to sie skonczy i ktos w koncu utrze morde tym oszustom?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza