Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gen. August Emil Fieldorf "Nil” - ofiara mordu sądowego

~noipn niezalogowany
1 marca 2012r. o 19:44
czyli tak jak przypuszczałem, nic nie słyszałeś fobiaku i dlatego jesteś pewien że żadnych ulotek nie było, to gratuluję samooceny i samouwielbienia. ja już się wypowiedziałem, a ty się określiłes w ostatnim wpisie.
Smirna tawariszcz fobiak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
1 marca 2012r. o 19:47
wklej tu te ulotki na sucho jazda tobie tu nie przejdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~noipn niezalogowany
1 marca 2012r. o 20:04
jedź do ipn-u może w aktach sprawy są jako dowody, zaspokoisz swoją ciekawość
myślisz młocie że ktoś coś takiego przechował za co szło się do pierdla? ty naprawdę nie masz wszystkich w domu (delikatnie mówiąc)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
1 marca 2012r. o 20:14
no jesli nie masz dowodow w tym temacie to lepiej milcz bo ub w boleslawcu przewaznie wylapywalo za naduzycia, kradziez majatku panstwowego, oprocz roku 1948 nie bylo wielkich wydarzen antypolitycznych, nie myl boleslawca z innymi miastami i przestan lac wode albo dawaj dowody "patrioto". w 1951 roku boleslawiec mial troche ponad 10 tys. mieszkancow i wszyscy sie znali wiec jesli kogos heroizujesz to dawaj dowody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wae606b niezalogowany
1 marca 2012r. o 20:26
fobiak, a gdzie twoje dowody komunisto??? non stop żądasz od innych tego, o czym sam nie masz pojęcia.

To na pewno znasz :D "A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wae606b niezalogowany
1 marca 2012r. o 20:29
i to w dodatku już na wiosnę hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
1 marca 2012r. o 20:45
ja sie tutaj nie chwale, ze moj przodek dzialal w boleslawieckim podziemiu wiec nie mam co udawadniac. wszyscy nagle staliscie sie patriotami, a gdyby poszukac u was pod dywanami to jescze niejedna czerwona ksiazeczka by sie znalazla po przodkach. oczyszczacie miasto z przeszlosci swoich przodkow to nalezy podac dowody. jedynym powodem waszego wywyzszania sie moze byc tylko nieczyste sumienie ale po ch.. to robicie jak im pasowal tamten system, wazne abysci wy sobie zycia nie splamili. i nie zapominajcie, ze dobra z ktorych do dzisaj korzystacie to oni wam stworzyli bo wy jak widac macie lewe rece i puszczacie spadek z dymem.

co mam tobie udowodnic? jakie dowody chcesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~noipn niezalogowany
1 marca 2012r. o 21:37
pokaż swoją volkslistę...albo ZSMPowską legitymację, pochwal się sobą, skoro przodków ci brak.
żądasz dowodów, skanów, a co dałeś sam w zamian aby uwiarygodnić swoje wypowiedzi? jesteś małym, sfrustrowanym typem...nie chce mi się z tobą gadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza