Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gen. August Emil Fieldorf "Nil” - ofiara mordu sądowego

2161
#fobiak nieaktywny
1 marca 2012r. o 21:49
chlopcze, volksliste podpisywali w czasie wojny a komunista jestem od 3 lat to co mam tobie pokazac, konstytucja gwarantuje mi wolnosc pogladow wiec jestem komunista bo ta ideologia jest mi blizsza wiec co mam tobie udowodnic, moje przekonania?
ty masz udowodnic, ze twoj przodek nie siedzial na karola miarki za kradziez czy tez za strzelanienie z wiezyczki, tylko za poglady i byl wiezniem politycznym i co bylo z tymi ulotkami do kogo skierowane i jaka tresc, mysle, ze to nie byly ulotki skierowane pod adresem wladz miasta czy powiatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2012r. o 7:09
Konstytucja nie daje ci prawa do plucia na Polskę i opluwania polskich bohaterów. Bolszewia won do Korei Północnej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 marca 2012r. o 8:47
ja na polske nie pluje, pluje na tych co ta polske demontuja, na twoich bohaterow i to nie sa bohaterzy polski, polski bohater nie zabija polaka, to, ze kaczor obwiesil bandziorw orlem bialym nie zwalnia ich od odpowiedzialnosci za morderstwa jakich dokonali na polakach. napiasalem wyzej, ze nikt mi bohaterow wybieral nie bedzie, z pewnoscia nie bedzie nim nikt, kto po wojnie strzelal do polaka. wstyd mi tylko za to, ze w boleslawcu nie ma nauczycieli historii i wypuszczaja takich nieukow jakze szkoly.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2012r. o 10:36
Opluwasz bohaterów i łżesz przy tym jak pies. Z bardzo podejrzanym zapałem. Czy aby twoi przodkowie ich nie prześladowali i nie mordowali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kmicic niezalogowany
2 marca 2012r. o 11:02
fobiak, bądz tak dobry i napisz, kto wg Ciebie zasługuje na miano bohatera. Konkretne osoby poprosze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 marca 2012r. o 11:44
major dobrzanski hubal, ale zaden,bandyta, ktory chwycil za bron po kapitulacji niemiec, gdyby powojenny rzad nie byl tolerancyjny to wojne domowa mielibysmy do dzisiaj, a dzisiaj za zabojstwo sa tez kary i dobrze, ze kara smierci zostala zniesiona. od bombardowania wielunia rozpoczela sie druga wojna swiatowa i facet poucza tam nieukow, moze boleslawieccy "patrioci" nabiora troche dystansu i zaczna uzywac prawidlowej terminologii.
http://leo-kal.blog.onet.pl/Jak-walczono-z-okupantem,2,ID396140330,n
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kmicic niezalogowany
2 marca 2012r. o 11:52
z ta "tolerancją" powojennego rządu, to nie przesadzaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 marca 2012r. o 12:07
wcale nie przesadzam, amnestie i kary jakie otrzymywali o tym swiadcza, skazanych na smierc bylo ok. 3000 wyrokow wykonano ok. 10%, dozywocia zamieniano na 15 lat wiezienia, nie bylo dyskryminacji etnicznej, nie mogles nikogo wyzywac od szkopow, ukraincow itp. za zabicie 10 sowieckich wojskowych kare smierci otrzymaly 4 osoby. a przywodcy band mieli po 100 polakow na sumieniu, obojetnie czy to byly kobiety, chlopi zydzi, milicjanci, wojskowi pierwszej czy drugiej armii zdemobilowaniu i pracujacy w ub czy tez czlonek wlasnej bandy. byli bandziorami i zadna manipulacja faktow tego nie zmieni (wyjatki sa zawsze, ktorym wyrzadzono krzywde, tego sie nie da ukryc, ale ja tu nie o wyjatkach). duza czesc bandytow albo mieli cztery klasy szkoly powszechnej albo byli analfabetami albo wcale nie znali polskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza