Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~ niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 13:08
:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 16:25
Precz z dyktaturą Kobiet .J S-W
Już za 3-5 lat w szpitalach na całym świecie mogą pojawiać się sztuczne macice

Czytaj więcej na http://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-naukowcy-stworzyli-sztuczna-macice-nowa-nadzieja-dla-wczesni,nId,2386972#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 kwietnia 2017r. o 18:31
http://facet.interia.pl/historia/news-jak-wygladalo-wyzwolenie-polski-poznaj-prawde,nId,2386508


Falco mówił, że ruscy co najwyżej kradli rowery. Nie wiem komu wierzyć..

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
26 kwietnia 2017r. o 19:16
skorn napisał(a): http://facet.interia.pl/historia/news-jak-wygladalo-wyzwolenie-polski-poznaj-prawde,nId,2386508


Falco mówił, że ruscy co najwyżej kradli rowery. Nie wiem komu wierzyć..


a ty dalej siejesz propagande
"Próbowali zgwałcić ją i siostrę."
/ ale byla nieuczesana to zrezygnowali pewnie

"Kobiety zostały uratowane tylko dzięki interwencji kilku żołnierzy ludowego Wojska Polskiego.
/nie bylo takiego wojska, nie bylo interwencji

"Kiedy żona oświadczyła, że absolutnie nie odda córek, wtedy ciągnąc ja za włosy, wyciągnęli na podwórko z mieszkania, gdzie w bestialski sposób, rzucając ją o ziemię, zgwałcili. "
/ normalni do to takich zadan zaciagaja z podworka do domu, do jakiegos pokoju, na podworku pewnie stal caly batalion i bil brawa, gwalty na polu to propaganda goebelsa zanim rosjanie przekroczyli ich granice

"mieszkańców kaszubskiej wsi Skrzeszewo"
/ kaszubow sowieci traktowali jak niemcow, zapytaj sie tuska jak mi nie wierzysz

"Wspominała ona, jak "wyzwoleńcza" Armia Czerwona w styczniu 1945 roku zabrała z gospodarstwa jej rodziców ostatnie świniaki.
/pewnie niemcy im dali a ruscy zabrali bo poznali, ze ruskie swiniaki.
jeden swiniak to mozna zrozumiec ale 10?

nie da sie zaprzeczyc, ze rosjanie dopuszczali sie roznych mordow, gwaltow i grabiezy, jest tylko jedno ale, uprawiajac propagande, trzeba to robic z glowa, bez materialow zrodlowych sie nie obejdzie. a ten artykulik to szmira dla takich jak ty.
sluzy ku obalaniu tego na czym sie wychowalismy a wychowalismy sie na tym, ze wine za dws ponosza niemcy. autor chce to zmienic i wybiela niemcow nawet o nich nie wspominajac.
dawaj nastepnego linka, skroniu linkowcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 20:46
fobiak napisał(a):
skorn napisał(a): http://facet.interia.pl/historia/news-jak-wygladalo-wyzwolenie-polski-poznaj-prawde,nId,2386508


Falco mówił, że ruscy co najwyżej kradli rowery. Nie wiem komu wierzyć..


a ty dalej siejesz propagande
"Próbowali zgwałcić ją i siostrę."
/ ale byla nieuczesana to zrezygnowali pewnie

"Kobiety zostały uratowane tylko dzięki interwencji kilku żołnierzy ludowego Wojska Polskiego.
/nie bylo takiego wojska, nie bylo interwencji

"Kiedy żona oświadczyła, że absolutnie nie odda córek, wtedy ciągnąc ja za włosy, wyciągnęli na podwórko z mieszkania, gdzie w bestialski sposób, rzucając ją o ziemię, zgwałcili. "
/ normalni do to takich zadan zaciagaja z podworka do domu, do jakiegos pokoju, na podworku pewnie stal caly batalion i bil brawa, gwalty na polu to propaganda goebelsa zanim rosjanie przekroczyli ich granice

"mieszkańców kaszubskiej wsi Skrzeszewo"
/ kaszubow sowieci traktowali jak niemcow, zapytaj sie tuska jak mi nie wierzysz

"Wspominała ona, jak "wyzwoleńcza" Armia Czerwona w styczniu 1945 roku zabrała z gospodarstwa jej rodziców ostatnie świniaki.
/pewnie niemcy im dali a ruscy zabrali bo poznali, ze ruskie swiniaki.
jeden swiniak to mozna zrozumiec ale 10?

nie da sie zaprzeczyc, ze rosjanie dopuszczali sie roznych mordow, gwaltow i grabiezy, jest tylko jedno ale, uprawiajac propagande, trzeba to robic z glowa, bez materialow zrodlowych sie nie obejdzie. a ten artykulik to szmira dla takich jak ty.
sluzy ku obalaniu tego na czym sie wychowalismy a wychowalismy sie na tym, ze wine za dws ponosza niemcy. autor chce to zmienic i wybiela niemcow nawet o nich nie wspominajac.
dawaj nastepnego linka, skroniu linkowcu


Fobiak,ty mało wiesz.Może nie piszę prawdy ,ale wiem że tak było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
26 kwietnia 2017r. o 21:06
jesli nie piszesz prawdy czyli tak nie bylo.
pisz prawde to sie zgodze, ze tak bylo.
ogladales fim "roza" i dlatego chcesz aby tak bylo,
w tym filmie sa pokazane sceny i ten mlodzian, probowal to pokazac w tym artykule, tylko, ze pominal niemca z poczatku filmu. roznica jest duza, niemcy po, zabijali a ruscy nie.
ale, ze film jak to film czyli bajki nie bede sie rozwodzil
ale nad twoimi bajkami chetnie to zrobie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 21:07
~~skorn napisał(a):
fobiak napisał(a):
skorn napisał(a):

Może nie piszę prawdy ,ale wiem że tak było.


:D
wężykiem Jasiu,wężykiem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudolf niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 21:15
Wiecie tyle co przeczytacie...obejrzycie...
A który z was słyszał historie opowiadaną przez osobę która to przeżyła?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza