Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2161
#fobiak nieaktywny
28 kwietnia 2017r. o 21:54
~~Rudolf napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~Rudolf napisał(a):

http://boleslawiec.naszemiasto.pl/firmy/zwi%C4%85zek-kombatant%C3%B3w-boles%C5%82awiec,boleslawiec.html

żywa historia
szukaj
może dowiesz się dlaczego zgwałcone kobiety nie przyznawały się do tego faktu


nie wiem czemu ma sluzyc twoj link i nie wiem jak z niego korzystac
jesli sie kobieta nie przyznala to nie mozna jej podejrzewac o to, ze byla ofiara

masz jakies fakty to dawaj i przestan mniemac

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 kwietnia 2017r. o 23:08
Pannazdzieckiem napisał(a): nienawistny park , dzięki staraniom miłościwie nam panującego Mańka ... w niebycie . Podobnie jak szukajka.


Tam gdzie w przeglądarce wpisuje się adres www... wpisz hydepark

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 kwietnia 2017r. o 23:27
skorn napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): nienawistny park , dzięki staraniom miłościwie nam panującego Mańka ... w niebycie . Podobnie jak szukajka.


Tam gdzie w przeglądarce wpisuje się adres www... wpisz hydepark


Dziękuję za radę Paweł :) Miałbym jednak prośbę :)

Czy mógłbyś to za mnie robić ? No wiesz , stary już jestem i intelektu brak :)

Ty nie masz Autorytetów , Twoje prawo .

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 kwietnia 2017r. o 23:42
co robić? adresu nie potrafisz wpisać w explorerze, firefoxie czy co tam uzywasz. niech ci córka pokaże


Dopisane 28.04.2017r. o godz. 23:42:

[img=1493415712_wjwlxmq.jpg]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 9:16
Pannazdzieckiem napisał(a): Wybacz Skorniku , że wykorzystuję Twój temat , ale nienawistny park , dzięki staraniom miłościwie nam panującego Mańka ... w niebycie . Podobnie jak szukajka.

Jaki pan , taki kram :D

Jakiś czas temu gadaliśmy o Autorytetach , których Ty nie posiadasz . No to ja jestem bogatszy ;) Pozwolisz , że przedstawię :

1. Witold Kieżun

[img=1493396530_oktgfp5.jpg]

Uczestnik Powstania warszawskiego i Autor knigi " Patologia transformacji "

2 . Stanisław Michalkiewicz

[img=1493396851_095e2l0.jpg]

Szpec od polityki i Autor słynnego stwierdzenia " Wiele trzeba dobrych zmian wprowadzić , żeby wszystko zostało po staremu "

3 . Jerzy Jaśkowski

[img=1493397263_3upekpy.jpg]

Wykładowca UG i Autor słynnego określenia " biologiczne roboty ". Wiedzą i doświadczeniem mówi ... nie szczepić !!

4 . Jerzy Zięba

[img=1493397777_osg6wh1.jpg]

Człowiek , na którego czai się seryjny samobójca i Autor " Ukrytych terapii ". Wsławił się ostatnio stwierdzeniem
" cisza posły , suweren mówi " :D ... Przy okazji ... won z GMO !!

5. Krzysztof Karoń

[img=1493398232_azok19d.jpg]

Tłumaczy historię i wyraźnie mówi o czwartej rzeszy pod auspicjami Spinellego i pod przywódczą rolą Pięknej Angelli , co to ojca miała w komunie i tak jej zostało. Zdecydowany przeciwnik Marksa i reszty żydokomunistycznej intelektualnej bryndzy , oraz Autor mojego obecnego motta.

I teraz .... tadam !! ... szóstka ...

Leydis , end dżentelmen , pragnę przedstawić pana Romana Nachta

6 . Roman Nacht

[img=1493399189_dk5aavi.jpg]

Ma siedem dych na karku . Zwiedził pół świata i siedział w nie jednym więzieniu. Żyd , co widać po nosie , ale ... Jezus też był genetycznie żydem. Ważne to , że pan Roman jest żydowskim antysyjonistą . Autor książek , których jeszcze nie czytałem , ale przeczytam :)

W kategorii damskiej , pretendującej do mych Autorytetów należy wymienić panie :

1 . Izabela Litwin



[img=1493399794_ji9mg2k.jpg]

Spec od pieniądza fiducjarnego . Autorka słynnego zdania " waluta jest bez znaczenia . Ważna jest wartość nabywcza "

2 . Naomi Klein

[img=1493400132_p17o1rl.jpg]

Pół swojego życia tropiła s... stwo w ramach śledczego dziennikarstwa w Ameryce Południowej . Autorka " Doktryny szoku "

Mógłbym jeszcze przedstawić swe antyautorytety ... jeśli chcecie :D

Powiedz Panno jak to jest, byłaś szczepiona i dożyłaś tak sędziwego wieku.
Druga sprawa dt Jaśkowskiego - jest jedną z dwóch osób w Polsce które twierdzą że w W-a był obóz zagłady.
Notabene ten obóz był jedynym obozem zagłady w Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 kwietnia 2017r. o 10:57
Ciężko mi polemizować Edek , niestety nie znam wszystkich publikacji moich Autorytetów . Ale z tego co wiem , to Jaśkowski miewa różne ciekawe pomysły , z którymi nie zawsze się zgadzam . Co wcale nie oznacza , że ma rację , albo jej nie ma :) Jak wiadomo historię piszą zwycięscy. Prawda w Zakopanem :D

A wracając do szczepień ... za komuny dali mi Delbetę w Trzecim Drezdeńskim Pułku Czołgów Średnich ... bardzo sobie chwalę , bo żadna grypa przez długie lata nie imała się mnie. No i mam solidne geny , które przekazałem swoim dzieciom . Też nie chorują. Wqurwia mnie jednak ustawowy przymus państwa prawa i sprawiedliwości odnośnie szczepień , ponieważ uważam te szczepienia za nowoczesną rzeź niewiniątek. Pan Zięba , który swego czasu mieszkał w Hameryce , mówi tak :

" jeśli w jakimś amerykańskim szpitalu niezdarna piguła upuści fiolkę ze szczepionką .... sie rozbije fiolka ... sie rozleje zawartość fiolki , to wpadają faceci w kombinezonach ( OP jeden ;) albo dwa ) żeby posprzątać. Inni faceci międzyczasie ewakują pół dzielni :D I taką samą zawartość fiolki nie rozbitej o podłogę , druga piguła pcha w pupcię niewiniątka "

Trochę ubarwiłem cytat . Mam nadzieję , że wybaczysz Edek :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 11:11
dopiero jedenasta a on juz chyba nawalony :D
komuno wróć i wprowadz godzinę trzynastą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 11:11
Edukacja, nie przymus.
Coś takiego mi wpadło na ekran, jeszcze nie widziałem, może później.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.