Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2161
#fobiak nieaktywny
29 kwietnia 2017r. o 11:25
Pannazdzieckiem napisał(a): Pan Zięba , który swego czasu mieszkał w Hameryce , mówi tak :


to klamal bo mowil, ze mieszkal 20 lat w australii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 kwietnia 2017r. o 12:04
fobiak napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Pan Zięba , który swego czasu mieszkał w Hameryce , mówi tak :


to klamal bo mowil, ze mieszkal 20 lat w australii


I uciekł przed GMO ... do GMO w Polsce ! :D I mówi tak :



Brak Autorytetów , Fobiczny , to objaw ignorancji :)

Chyba pójdę kupić jaką flachę , żeby słowo ciałem się stało :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
29 kwietnia 2017r. o 13:34
Pannazdzieckiem napisał(a):
fobiak napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Pan Zięba , który swego czasu mieszkał w Hameryce , mówi tak :


to klamal bo mowil, ze mieszkal 20 lat w australii


I uciekł przed GMO ... do GMO w Polsce ! :D I mówi tak :



Brak Autorytetów , Fobiczny , to objaw ignorancji :)

Chyba pójdę kupić jaką flachę , żeby słowo ciałem się stało :D


wiesz dlaczego nie wolno miec autorytetow?
autorytet to wywyzszony czlowiek a taki to juz nie czlowiek
nie wiem kto ale chyba che guevara powiedzial
nie wywyzszaj sie bo bedziesz ponizonym
akbo
nie bedziesz mial bogow cudzych przede mna
a tak ogolnie, nie mysl sobie, ze jestes gorszy od innych a jesli nie jestes to po co tobie jakies wzorce, autorytety, o ktorych nic nie wiesz, nie wiesz czy nie zabijali, nie kradli i czy komus nie robili krzywdy. autorytety sa dobre dla dzieci jesli rodzice nimi nie sa. dorosly czlowiek nie ma prawa ich miec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco second niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 13:52
Wiara w autorytety powoduje, że błędy autorytetów przyjmowane są za wzorce.


to nie moje słowa a Tołstoja a że ten był jak wiesz wstrętnym ruskiem to zapewne łgał :)

tylko ludzie mali o słabiutkim kręgosłupie szukają sobie autorytetów :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 15:29
Edukacja, nie przymus.
Coś takiego mi wpadło na ekran, jeszcze nie widziałem, może później.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 kwietnia 2017r. o 22:22
Ja wybieram sobie Autorytety. Mam wolny wybór , tak jak Stwórca powiedział :) Nikt mi qurwa nie powie , że autorytetem może być mason trzydziestegotrzeciego stopnia w tiarze .

To jak ... chcecie posłuchać o moich antyautorytetach ?

Jeśli nie , to dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 8:17
Pannazdzieckiem napisał(a): Ja wybieram sobie Autorytety. Mam wolny wybór , tak jak Stwórca powiedział :) Nikt mi qurwa nie powie , że autorytetem może być mason trzydziestegotrzeciego stopnia w tiarze .

To jak ... chcecie posłuchać o moich antyautorytetach ?

Jeśli nie , to dobranoc :)
Szanowna samotnamatko,to nie są żadne autorytety to są trolle użyteczne na swój sposób,już wyjaśniam dlaczego,a dlatego żebyśmy myśleli że ktoś robi coś dobrego i my już nie musimy robić nic tj po to ażeby uśpić naszą czujność,żebyśmy sie biernie przyglądali,żebyśmy nie działali w grupach.Jedni odgrywają rolę tych złych ,ci zli odgrywają role dobrych ,a my na to patrzymy i wydaje nam się że będzie dobrze ,nie nie będzie dobrze.Ci żli i ci dobrzy grają do jednej bramki,a ty siedzisz na trybunie oddzielony siatką i nic nie możesz zrobić.miłego chlania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 kwietnia 2017r. o 8:38
~~klucznick napisał(a): ... miłego chlania.


Dziękuję Kluczniku :) Idę po następną :D A jak tam z płaską ziemią ?
Chłopaki za kierownicą połknęli bakcyla ?

Słuchaj , może byśmy tak razem coś wychlali ... wytłumaczę Ci dlaczego ziemia nie jest płaska ... bazując na mych Autorytetach :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego