Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~klucznick niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 9:03
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~klucznick napisał(a): ... miłego chlania.


Dziękuję Kluczniku :) Idę po następną :D A jak tam z płaską ziemią ?
Chłopaki za kierownicą połknęli bakcyla ?

Słuchaj , może byśmy tak razem coś wychlali ... wytłumaczę Ci dlaczego ziemia nie jest płaska ... bazując na mych Autorytetach :)
Qpernick była kobietą i masonem, ma w rękach cyrkiel i węgielnice,a co to oznacza że skłamali tak cz nie?a co oznacza cyrkiel i węgielnica?no ty powinnaś wiedzieć najlepiej.Uwolnij się od kłamstwa które nas otacza uwolnij umysł i zadaj sobie jedno pytanie:dlaczego wszystkie rzeki płyną na południe,pod górę na kulce,pod górę pod górę?cz to możliwe?nieeeeeeeee. :P no ja dopiero wieczorem myślę wychlać coś tylko mam dylemat piwo cz whiski ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 9:16
Proponuję bimberek, o wiele zdrowszy, i kulistość ziemi przywraca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 9:33
~~ed napisał(a): Proponuję bimberek, o wiele zdrowszy, i kulistość ziemi przywraca.
wole whiski od bimbru się ślepnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 9:46
Kulistość ziemi powoduje, że CH3OH ma niższą temperaturę wrzenia od C2H6O .
A to skutkuje tym, że metanol we wczesnym procesie destylacji zostaje oddzielony od reszty cieczy.
No i tu masz niezbity dowód obalający Twoją tezę o płaskoziemstwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 9:50
~~ed napisał(a): Kulistość ziemi powoduje, że CH3OH ma niższą temperaturę wrzenia od C2H6O .
A to skutkuje tym, że metanol we wczesnym procesie destylacji zostaje oddzielony od reszty cieczy.
No i tu masz niezbity dowód obalający Twoją tezę o płaskoziemstwie.
od razu widać że jestes dziwny czlowiek bo używasz niedorzecznych cyferek CHÓJ3TO ON ,uzyj argumentów które mnie przekonaja.lecz takich nie posiadasz.temperatura wrzenia to 100 stopni,a w prózni wrze bez stopniowo.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 9:59
~~klucznick napisał(a):
~~ed napisał(a): Kulistość ziemi powoduje, że CH3OH ma niższą temperaturę wrzenia od C2H6O .
A to skutkuje tym, że metanol we wczesnym procesie destylacji zostaje oddzielony od reszty cieczy.
No i tu masz niezbity dowód obalający Twoją tezę o płaskoziemstwie.
od razu widać że jestes dziwny czlowiek bo używasz niedorzecznych cyferek CHÓJ3TO ON ,uzyj argumentów które mnie przekonaja.lecz takich nie posiadasz.temperatura wrzenia to 100 stopni,a w prózni wrze bez stopniowo.

A skończyłeś synku chociaż gimnazjum?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 10:05
~~ed napisał(a):
~~klucznick napisał(a):
~~ed napisał(a): Kulistość ziemi powoduje, że CH3OH ma niższą temperaturę wrzenia od C2H6O .
A to skutkuje tym, że metanol we wczesnym procesie destylacji zostaje oddzielony od reszty cieczy.
No i tu masz niezbity dowód obalający Twoją tezę o płaskoziemstwie.
od razu widać że jestes dziwny czlowiek bo używasz niedorzecznych cyferek CHÓJ3TO ON ,uzyj argumentów które mnie przekonaja.lecz takich nie posiadasz.temperatura wrzenia to 100 stopni,a w prózni wrze bez stopniowo.

A skończyłeś synku chociaż gimnazjum?
nie bo jestem starszy od ciebie,ojczulku.tępy bananie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~e niezalogowany
30 kwietnia 2017r. o 10:27
Płaski to ty masz mózg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.