Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza

Polska - rzeczywistość i absurdy

2161
#fobiak nieaktywny
26 kwietnia 2017r. o 21:22
~~Rudolf napisał(a): Wiecie tyle co przeczytacie...obejrzycie...
A który z was słyszał historie opowiadaną przez osobę która to przeżyła?

znajdz taka osobe
albo zapytaj sie babci czy ja zgwalcili
odpowiedz bedzie brzmiala
no mnie to nie ale inne
zapytasz sie jakie inne
babcia odpowie
no inne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudolf niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 21:26
w pewnej wsi mieszka pan, za miesiąc kończy 80 lat
nie kpij!
nie chcesz usłyszeć co pamięta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
26 kwietnia 2017r. o 21:39
~~Rudolf napisał(a): w pewnej wsi mieszka pan, za miesiąc kończy 80 lat
nie kpij!
nie chcesz usłyszeć co pamięta


chyba pan nie opowiada, ze jego tez, pan jest troche za mlody

chce uslyszec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudolf niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 21:43
Nie chcesz!
śpij spokojnie fobiak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 kwietnia 2017r. o 22:03
Historia tej nieszczęśliwej Planety , to są miliardy Istnień , bezsensownej śmierci i równie bezsensownego cierpienia. I tu warto wspomnieć spiskową teorię o Kosmicznych Wampirach żywiących się cierpieniem , albo luszem :)

Dobranoc ... Pola :) Skonsultuj się z lekarzem , on Cię wyleczy z posiadania kasy. Aptekarz zrobi to samo :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 kwietnia 2017r. o 12:38
http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-merde-czyli-frexit-faktyczny,nId,2387916
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 kwietnia 2017r. o 19:32
Wybacz Skorniku , że wykorzystuję Twój temat , ale nienawistny park , dzięki staraniom miłościwie nam panującego Mańka ... w niebycie . Podobnie jak szukajka.

Jaki pan , taki kram :D

Jakiś czas temu gadaliśmy o Autorytetach , których Ty nie posiadasz . No to ja jestem bogatszy ;) Pozwolisz , że przedstawię :

1. Witold Kieżun

[img=1493396530_oktgfp5.jpg]


Uczestnik Powstania warszawskiego i Autor knigi " Patologia transformacji "

2 . Stanisław Michalkiewicz

[img=1493396851_095e2l0.jpg]


Szpec od polityki i Autor słynnego stwierdzenia " Wiele trzeba dobrych zmian wprowadzić , żeby wszystko zostało po staremu "

3 . Jerzy Jaśkowski

[img=1493397263_3upekpy.jpg]


Wykładowca UG i Autor słynnego określenia " biologiczne roboty ". Wiedzą i doświadczeniem mówi ... nie szczepić !!

4 . Jerzy Zięba

[img=1493397777_osg6wh1.jpg]


Człowiek , na którego czai się seryjny samobójca i Autor " Ukrytych terapii ". Wsławił się ostatnio stwierdzeniem
" cisza posły , suweren mówi " :D ... Przy okazji ... won z GMO !!

5. Krzysztof Karoń

[img=1493398232_azok19d.jpg]


Tłumaczy historię i wyraźnie mówi o czwartej rzeszy pod auspicjami Spinellego i pod przywódczą rolą Pięknej Angelli , co to ojca miała w komunie i tak jej zostało. Zdecydowany przeciwnik Marksa i reszty żydokomunistycznej intelektualnej bryndzy , oraz Autor mojego obecnego motta.

I teraz .... tadam !! ... szóstka ...

Leydis , end dżentelmen , pragnę przedstawić pana Romana Nachta

6 . Roman Nacht

[img=1493399189_dk5aavi.jpg]


Ma siedem dych na karku . Zwiedził pół świata i siedział w nie jednym więzieniu. Żyd , co widać po nosie , ale ... Jezus też był genetycznie żydem. Ważne to , że pan Roman jest żydowskim antysyjonistą . Autor książek , których jeszcze nie czytałem , ale przeczytam :)

W kategorii damskiej , pretendującej do mych Autorytetów należy wymienić panie :

1 . Izabela Litwin



[img=1493399794_ji9mg2k.jpg]


Spec od pieniądza fiducjarnego . Autorka słynnego zdania " waluta jest bez znaczenia . Ważna jest wartość nabywcza "

2 . Naomi Klein

[img=1493400132_p17o1rl.jpg]


Pół swojego życia tropiła s... stwo w ramach śledczego dziennikarstwa w Ameryce Południowej . Autorka " Doktryny szoku "

Mógłbym jeszcze przedstawić swe antyautorytety ... jeśli chcecie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudolf niezalogowany
28 kwietnia 2017r. o 21:05
fobiak napisał(a):
~~Rudolf napisał(a): Wiecie tyle co przeczytacie...obejrzycie...
A który z was słyszał historie opowiadaną przez osobę która to przeżyła?

znajdz taka osobe
albo zapytaj sie babci czy ja zgwalcili
odpowiedz bedzie brzmiala
no mnie to nie ale inne
zapytasz sie jakie inne
babcia odpowie
no inne


http://boleslawiec.naszemiasto.pl/firmy/zwi%C4%85zek-kombatant%C3%B3w-boles%C5%82awiec,boleslawiec.html

żywa historia
szukaj
może dowiesz się dlaczego zgwałcone kobiety nie przyznawały się do tego faktu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza